Пошук
Семінар « Шляхи стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, у тому числі, для осіб з особливими потребами.Компенсація Єдиного соціального внеску»
Семінар « Шляхи  стимулювання роботодавців  до створення нових робочих місць, у тому числі,  для осіб з  особливими потребами.Компенсація  Єдиного соціального внеску»

Поділитися новиною:

Семінар « Шляхи стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, у тому числі, для осіб з особливими потребами.Компенсація Єдиного соціального внеску»

       14 березня  2017 року у приміщенні Куп’янського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців « Шляхи  стимулювання роботодавців  до створення нових робочих місць, у тому числі,  для осіб з  особливими потребами.Компенсація  Єдиного соціального внеску». Мета цього семінару – відкрити для роботодавців можливості економії власних коштів на оплату праці найманих працівників за допомогою держави.

        На семінарі були присутні 12 представників роботодавців міста та району. Присутні мали змогу ознайомитись з основними статтями Закону України «Про зайнятість насаелення» в частині можливості підготовки кваліфікованих спеціалістів безпосередньо на робочому місці за допомогою служби зайнятості, задоволення потреб у робочій силі при виконанні певних видів робіт тимчасового характеру. На семінарі спеціаліст служби зайнятості довів до присутніх інформацію про наявність резюме  безробітних Куп’янського МРЦЗ- претендентів для заповнення вакансій, в тому числі безробітних осіб з особливими потребами.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/9967 | Переглядів: 103Дата публікації: 14:38 14.03.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru