Пошук
Комісія з запобігання довготривалому безробіттю
 Комісія з запобігання довготривалому безробіттю

Поділитися новиною:

Комісія з запобігання довготривалому безробіттю

          З метою забезпечення зменшення тривалості пошуку роботи та пришвидшення повернення безробітних до трудової діяльності в Куп’янському МРЦЗ діє комісія з запобігання довготривалому безробіттю.

          Протягом 2016 року було проведено 18 засідань зазначеної комісії, в яких взяли участь 69 безробітних з терміном перебування на обліку 120 днів і більше. За результатами проведення комісій  46 осіб (66,7%) були працевлаштовані, 23 особи взяли участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, 55 розмістили власне відео-резюме на офіційному каналі Харківського обласного центру зайнятості в YOUTUBE та на сайті Куп’янського МРЦЗ.

         В 2017 році Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) розроблені та затверджені нові рекомендації щодо роботи комісій з запобігання довготривалому безробіттю. Ці рекомендації дадуть змогу активізувати роботу базових центрів зайнятості по працевлаштуванню безробітних, підвищити ефективність роботи персоналу та забезпечити правильну розстановку трудових ресурсів. До складу комісії Куп’янського МРЦЗ включены представники Управлінь праці та соціального захисту населення, соціальні партнери.      

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/9884 | Переглядів: 137Дата публікації: 15:40 06.03.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru