Пошук
Семінар «Правові аспекти працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у тому числі осіб з особливими потребами »
Семінар «Правові аспекти працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у  тому числі осіб  з особливими  потребами »

Поділитися новиною:

Семінар «Правові аспекти працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у тому числі осіб з особливими потребами »

    23 лютого  2017 року у приміщенні Куп’янського міськрайцентру зайнятості відбувся семінар для роботодавців «Правові аспекти працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у тому числі осіб з особливими потребами».

   На семінарі  були присутні 11 представників роботодавців. Під час заходу була  акцентована увага присутніх на засобах стимулювання роботодавців для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у тому числі осіб з особливими потребами, і послугах, які надає служба зайнятості для максимальної підтримки вище зазначених верств населення. Присутні отримали роздатковий матеріал у вигляді буклетів з інформацією про можливості та соціальні послуги для роботодавців що пропонує служба зайнятості.  

          Крім того,  учасники семінару отримали змістовні, кваліфіковані відповіді на свої запитання. Представників роботодавців проінформовано про професійно-кваліфікаційний склад безробітних осіб з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку  Купянського МРЦЗ, відповідно до напрямку діяльності. 

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/9814 | Переглядів: 114Дата публікації: 09:46 24.02.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru