Пошук
Здоровий спосіб життя – невід’ємна складова професійного успіху
Здоровий спосіб життя – невід’ємна складова професійного успіху

Поділитися новиною:

Здоровий спосіб життя – невід’ємна складова професійного успіху

17.02.2017 р.. в Куп’янському міськрайцентрі зайнятості  був проведений  профінформаційних семінарів " Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху ", де прийняло участь 15 безробітних.

      Під час проведення семінарів робота служби зайнятості направлена на інформування населення в цьому напрямку, так як особи, які ведуть здоровий спосіб життя є більш конкурентоспроможними на ринку праці і мають очевидні переваги при працевлаштуванні. Очевидно, чому так – тому що здоровий працівник виконує роботу краще, може проявляти ініціативу, і за необхідності, виконувати і якусь додаткову роботу для покращення результату. У людини, яка веде здоровий спосіб життя, як правило, чудовий настрій, вони повні енергії, готові працювати і працюють у своє задоволення, приносячи користь собі і суспільству.

Служба зайнятості всіляко допомагає та інформує населення  про негативні наслідки паління, вживання наркотиків, зловживання спиртними напоями, проводиться робота по запобіганню проявам дискримінації ВІЛ інфікованих людей. 

       Роз’яснювальна робота проводиться  під час проведення виїзних акцій, семінарів,  профорієнтаційних уроків з учнями шкіл міста та району, учнями професійно-технічних навчальних  закладів, студентами вищих навчальних закладів. 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/9744 | Переглядів: 97Дата публікації: 15:37 17.02.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru