Пошук
Семінар «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі інвалідам)»
Семінар «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі інвалідам)»

Поділитися новиною:

Семінар «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі інвалідам)»

     16 лютого 2017 року у приміщенні Куп’янського міськрайцентру зайнятості відбувся семінар для роботодавців «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі інвалідам)».

       На семінарі були присутні 12 представників кадрових служб підприємств, організацій та установ міста Куп'янська та Куп’янського району. Присутні учасники заходу мали змогу ознайомитись з перевагами легального працевлаштування робітників на підприємстві – це можливість компенсації витрат роботодавця у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, підготовки кваліфікованих спеціалістів безпосередньо на робочому місці роботодавця, задоволення потреб у робочій силі при виконанні певних видів робіт тимчасового характеру.

      Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання працевлаштування окремих категорій осіб (у тому числі інвалідів), їх права та обов’язки. Наймана особа, яка прийнята на умовах трудового договору користується пакетом соціальних гарантій, відповідно є захищеним та впевненим у своєму майбутньому. Працівник, який працює нелегально, стає повністю безправними перед роботодавцем, у разі виникнення проблем, оскільки по відношенню до нього не діють передбачені трудовим законодавством державні гарантії. 

     Легалізація робочих місць та отримання заробітної плати має велику важливість, адже від цього залежить як рівень соціального захисту людини, так і гідний розвиток міста в цілому.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/9739 | Переглядів: 104Дата публікації: 08:50 17.02.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru