Пошук
Семінар «Особливості працевлаштування громадян,які потребують додаткових гарантій»
Семінар «Особливості  працевлаштування  громадян,які  потребують  додаткових  гарантій»

Поділитися новиною:

Семінар «Особливості працевлаштування громадян,які потребують додаткових гарантій»

  02 лютого 2016 року у приміщенні Куп’янського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців «Особливості  працевлаштування  громадян,які  потребують  додаткових  гарантій».

  Центральна тема семінару висвітлена за допомогою  статті 14  Закону «Про зайнятість населення» - категорії  громадян ,що  мають  додаткові гарантії  у  сприянні працевлаштуванню.Під час заходу розглянуто перелік  зазначених  осіб.

  Підприємства з чисельністю працівників понад 20 чоловік  самостійно розраховують  квоту  та забезпечують працевлаштування  цих осіб .    

  На семінарі були присутні 12 представників підприємств міста та району. Фахівець служби зайнятості ознайомив всіх присутніх з основними послугами, які надає служба зайнятості роботодавцям, проінформував про зміни, що відбулися у законодавстві.

  Всі роботодавці мали можливість отримати інформацію про те, яким чином здійснити підбір персоналу, в тому числі з використанням сучасних профдіагностичних методик, як за допомогою служби зайнятості організувати профнавчання, підвищення кваліфікації необхідних спеціалістів, у тому числі безпосередньо на робочих місцях. Крім того, присутні були ознайомлені зі змінами до  Постанови КМУ від 20.03.2013 р. №175 про «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» та Постанови від 15.04.2013 р. №347 «Деякі питання реалізації статті 26, частини другої статті 27 Закону України «Про зайнятість населення»».

   Представників роботодавців проінформовано про професійно-кваліфікаційний склад безробітних Куп’янського  МРЦЗ, в тому числі безробітних осіб з особливими потребами.

 

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/9628 | Переглядів: 103Дата публікації: 16:26 02.02.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru