Пошук
Семінар «Правові аспекти працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у тому числ осіб з особливими потребами»
Семінар  «Правові аспекти працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у тому числ осіб з особливими потребами»

Поділитися новиною:

Семінар «Правові аспекти працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у тому числ осіб з особливими потребами»

         24 січня 2017 року у приміщенні Куп’янського міськрайцентру зайнятості відбувся семінар для роботодавців «Правові аспекти працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у тому числі осіб з особливими потребами».

         З метою сприяння у вирішенні проблем з працевлаштування вимушених переселенців фахівцями Куп’янського МРЦЗ  забезпечується проведення семінарів з роботодавцями регіону з цього питаня.           

       На семінарі  були присутні 11 представників роботодавців. Під час заходу була  акцентована увага присутніх на засобах стимулювання роботодавців для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у тому числі осіб з особливими потребами, і послугах, які надає служба зайнятості для максимальної підтримки вище зазначених верств населення. Проінформовано про всі зміни, які відбулися у законодавстві станом на 24.01.2017 р. Присутні отримали роздатковий матеріал у вигляді буклетів з інформацією про можливості та соціальні послуги для роботодавців що пропонує служба зайнятості.  

      Крім того,  роботодавці отримали змістовні, кваліфіковані відповіді на свої запитання. Представників роботодавців проінформовано про професійно-кваліфікаційний склад безробітних осіб з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку  Купянського МРЦЗ, відповідно до напрямку діяльності. 

 

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/9537 | Переглядів: 107Дата публікації: 16:34 25.01.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru