Пошук
Семінар « Роботодавцю – компенсація , безробітному ( у тому числі інваліду) – робоче місце».
Семінар « Роботодавцю – компенсація , безробітному ( у тому числі  інваліду) – робоче місце».

Поділитися новиною:

Семінар « Роботодавцю – компенсація , безробітному ( у тому числі інваліду) – робоче місце».

  29 листопада 2016 року у приміщенні Куп’янського міськрайцентру зайнятості відбувся семінар для роботодавців « Роботодавцю – компенсація , безробітному ( у тому числі  інваліду) – робоче місце».

  На семінарі були присутні 10 представників роботодавців міста та району.   Фахівець служби зайнятості ознайомив присутніх роботодавців з можливістю економії власних коштів на оплату праці найманих працівників у тому числі інвалідам, з числа зареєстрованих безробітних, за допомогою компенсації єдиного соціального внеску. Крім того присутні отримали інформацію про зміни до Постанови від 15.04.2013 р. №347 «Деякі питання реалізації статті 26 частини другої статті 27 Закону України «Про зайнятість населення»» та Постанови від 08.09.2015 №696 «Про затвердження Порядку здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб».

  Представників роботодавців проінформовано про професійно-кваліфікаційний склад безробітних Куп’янського  МРЦЗ, в тому числі безробітних осіб з особливими потребами.

 

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/9095 | Переглядів: 110Дата публікації: 11:20 30.11.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru