Пошук
НОВІ ФОРМИ РОБОТИ
НОВІ ФОРМИ РОБОТИ

НОВІ ФОРМИ РОБОТИ

Аби вчасно відповідати на виклики сьогодення, для забезпечення збалансованості ринку праці, побудови сучасного діалогу між роботодавцем  та пошукачем роботи, службою зайнятості впроваджено нові форми роботи у режимі онлайн.

Служба зайнятості шукала методи роботи, які не потребують матеріальних витрат і забезпечують економію часу та коштів клієнтів. Одним із джерел є можливість Інтернету. Задля оперативного заповнення вакансій впроваджено нові форми дистанційного спілкування пошукача роботи з роботодавцем –це відео резюме, відео вакансія та онлайн-співбесіда.

Відео резюме дозволяє роботодавцю скласти перше враження про кандидата та прийняти рішення щодо особистої зустрічі. Запровадження такої форми роботи спочатку передбачалося для добору претендентів на так звані «елітні» вакансії, але в процесі роботи з’ясувалося, що така форма резюме доцільна і при доборі кадрів для робітничих професій. 

Робота за цим напрямком розподілена між базовим та регіональним центрами зайнятості. На нашому базовому рівні – створюється відео резюме, на веб-порталі Харківського обласного центру зайнятості запроваджено рубрику «Відеорезюме», у якій розміщені посилання на відповідні відеоролики. Сьогодні банк відеорезюме налічує 35 відеороликів, на онлайн-ресурсі розміщено 33, кожному 3 клієнту це сприяло у працевлаштуванні.

Наступна новітня форма роботи – це відео ревю або іншими словами відео вакансія. Наш спеціаліст на підприємстві  проводить фото чи відеозйомку робочого місця, станка, обладнання тощо. Відзнятий матеріал обробляється фахівцем та розміщується на комп’ютерах спеціалістів з працевлаштування, які презентують вакансію під час прийому шукачам роботи. Також реалізована можливість всім бажаючим переглянути відео ревю на офіційних сайтах Куп’янського МРЦЗ та Харківського ОЦЗ в Ютубі. На сьогодні створено 38 відео ревю. 

Онлайн-співбесіда – наступна послуга служби зайнятості. Вона можлива як в індивідуальній формі –це онлайн співбесіда з роботодавцем шляхом скайп-переговорів, так і в груповій формі – це онлайн-аукціон претендентів, коли декілька пошукачів роботи зацікавились даною вакансією, знову ж таки  шляхом скайп-переговорів презентують по черзі себе роботодавцю, який, поспілкувавшись з усіма,  приймає рішення. Це зручна форма, яка економить час і кошти як шукача роботи, так і роботодавця.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8959 | Переглядів: 119Дата публікації: 13:18 11.11.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання



Статистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru