Пошук
НОВІ ФОРМИ РОБОТИ
НОВІ ФОРМИ РОБОТИ

Поділитися новиною:

НОВІ ФОРМИ РОБОТИ

Аби вчасно відповідати на виклики сьогодення, для забезпечення збалансованості ринку праці, побудови сучасного діалогу між роботодавцем  та пошукачем роботи, службою зайнятості впроваджено нові форми роботи у режимі онлайн.

Служба зайнятості шукала методи роботи, які не потребують матеріальних витрат і забезпечують економію часу та коштів клієнтів. Одним із джерел є можливість Інтернету. Задля оперативного заповнення вакансій впроваджено нові форми дистанційного спілкування пошукача роботи з роботодавцем –це відео резюме, відео вакансія та онлайн-співбесіда.

Відео резюме дозволяє роботодавцю скласти перше враження про кандидата та прийняти рішення щодо особистої зустрічі. Запровадження такої форми роботи спочатку передбачалося для добору претендентів на так звані «елітні» вакансії, але в процесі роботи з’ясувалося, що така форма резюме доцільна і при доборі кадрів для робітничих професій. 

Робота за цим напрямком розподілена між базовим та регіональним центрами зайнятості. На нашому базовому рівні – створюється відео резюме, на веб-порталі Харківського обласного центру зайнятості запроваджено рубрику «Відеорезюме», у якій розміщені посилання на відповідні відеоролики. Сьогодні банк відеорезюме налічує 35 відеороликів, на онлайн-ресурсі розміщено 33, кожному 3 клієнту це сприяло у працевлаштуванні.

Наступна новітня форма роботи – це відео ревю або іншими словами відео вакансія. Наш спеціаліст на підприємстві  проводить фото чи відеозйомку робочого місця, станка, обладнання тощо. Відзнятий матеріал обробляється фахівцем та розміщується на комп’ютерах спеціалістів з працевлаштування, які презентують вакансію під час прийому шукачам роботи. Також реалізована можливість всім бажаючим переглянути відео ревю на офіційних сайтах Куп’янського МРЦЗ та Харківського ОЦЗ в Ютубі. На сьогодні створено 38 відео ревю. 

Онлайн-співбесіда – наступна послуга служби зайнятості. Вона можлива як в індивідуальній формі –це онлайн співбесіда з роботодавцем шляхом скайп-переговорів, так і в груповій формі – це онлайн-аукціон претендентів, коли декілька пошукачів роботи зацікавились даною вакансією, знову ж таки  шляхом скайп-переговорів презентують по черзі себе роботодавцю, який, поспілкувавшись з усіма,  приймає рішення. Це зручна форма, яка економить час і кошти як шукача роботи, так і роботодавця.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8959 | Переглядів: 188Дата публікації: 13:18 11.11.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru