Пошук
Жінка на ринку праці
Жінка на ринку праці

Поділитися новиною:

Жінка на ринку праці

 

    В умовах розвитку сучасних технологій, для забезпечення конкурентоспроможності пошукачів роботи в Куп’янському міськрайцентрі зайнятості  для  зайнятого та незайнятого населення постійно проводяться гендерні тижні за участю молоді та жінок.          Протягом  2016 року на базі Куп’янського міськрайцентру зайнятості  було проведено 3 гендерних тиждня, 9 семінарів «Жінка на ринку праці», де прийняло участь 150 жінок різного віку.

      На семінарах постійно розглядаються  наступні питання:

  1. Жінка на ринку праці. Стан ринку  праці в  м. Куп’янську. Актуальні вакансії
  2. Активна підтримка служби зайнятості у вирішенні проблем жінок на ринку праці:
  • Професійна орієнтація
  • Тимчасова зайнятість
  • Професійне навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, стажування на робочому місці
  • Надання «ваучерів»

3.  Робота жінок за кордоном: ризики сьогодення

   Під час проведення гендерних тижнів, акцій, масових заходів постійно готуються тематичні експозиції «Для Вас, жінки!», «Гендерна рівність».

     Присутні переглядають папки з інформацією з гендерних питань, інформацію для жінок, молоді,  переглядають фільми щодо запобігання торгівлі людьми,  домашнього насильства, здорового способу життя, отримують інформаційні матеріали про громадські організації, які можуть допомогти людям що потрапили в біду.

     Куп’янський міськрайцентр зайнятості запрошує на семінари соціальних партнерів, багато вдячних слів почули на свою адресу :

 

  • заступник начальника УПСЗН Шкарлет  В.Г., який розповів присутнім про соціальні виплати, порядок призначення соціальних виплат та субсидій;
  •  директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білякова І.Т. та провідний спеціаліст Іншина Н.В., провели відеолекторій  для безробітних проти насильства щодо жінок;
  • юрисконсульт Куп’янського міськрайцентру зайнятості Гуськова Л.В. розлянула  питання працевлаштування за трудовим договором та негативні наслідки нелегального працевлаштування;

   До заходів були залучені соціальні партнери – спеціалісти УПСЗН,  Служби у справах дітей РДА , Управління Пенсійного Фонду України в Куп’янському районі.      

         Участь у таких заходах допомагає громадянам  зорієнтуватися для професійного  самовизначення, активного працевлаштування, конкурентоспроможності на сучасному ринку праці та повернення до трудової діяльності.

 

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8928 | Переглядів: 125Дата публікації: 09:25 09.11.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru