Пошук
Виїзна акція центру зайнятості в с. Грушівка
Виїзна акція центру зайнятості в с. Грушівка

Поділитися новиною:

Виїзна акція центру зайнятості в с. Грушівка

Куп’янським МРЦЗ значна увага приділяється роботі з жителями сільської місцевості, адже ні для кого не секрет, що вони мають більше труднощів при вирішенні проблеми зайнятості та працевлаштуванні, ніж жителі міста. Це пояснюється багатьма причинами: особливостями регіонального ринку праці, станом сільського господарства, транспортного сполучення, менталітетом сільського жителя...

     З метою якісного професійного інформування населення про державні послуги у сфері  зайнятості населення в різних місцях міста Куп'янська та в Куп'янському районі  біля селищних рад  розміщується  інноваційний мобільний засіб інформування – Мобільний центр професійної орієнтації  біля якого різні категорії зайнятого населення - мешканці міста та району можуть ознайомитися з послугами, які надає служба зайнятості, зі станом ринку праці, вакансіями по Куп’янському району, по м. Куп’янську, м. Харкову та по Україні, центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, учбовими закладами  м. Куп’янська та м. Харкова, інформацією для осіб з інвалідністю,  вимушених переселенців,  інформацією про отримання освіти за допомогою «ваучерів», інформацію як започаткувати власну справу, інформацією на тему «Захистимо Вітчизну разом» щодо  мобілізації та добірку інформаційних матеріалів про соціальний захист та надання послуг  в центрі зайнятості демобілізованим з військової служби.

 04.11.2016 р. в  с. Грушівка  відбулася виїзна акція Куп’янського міськрайцентру зайнятості  з використанням «Мобільного центру професійної орієнтації». До працівників центру зайнятості звернулося  під час проведення виїзної акції більше 70 осіб,  які отримали інформацію та консультації. Шкільна  молодь , теж не залишилась без уваги. Учням школи , її випускникам надані  рекомендації відносно вибору майбутньої професії.  

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8908 | Переглядів: 114Дата публікації: 16:31 07.11.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru