Пошук
Семінар « Перепідготовка або підвищення кваліфікації Ваших працівників,(у тому числі осіб з особливими потребами),шляхом отримання ваучеру »
Семінар « Перепідготовка  або  підвищення  кваліфікації Ваших працівників,(у  тому  числі осіб  з особливими  потребами),шляхом отримання  ваучеру »

Поділитися новиною:

Семінар « Перепідготовка або підвищення кваліфікації Ваших працівників,(у тому числі осіб з особливими потребами),шляхом отримання ваучеру »

  16 серпня 2016 року у приміщенні Куп’янського міськрайцентру зайнятості відбувся семінар для роботодавців « Перепідготовка  або  підвищення  кваліфікації Ваших працівників,(у  тому  числі осіб  з особливими  потребами),шляхом отримання  ваучеру »

    В заході взяли участь 19 представників підприємств,організацій та установ міста Куп’янська  та Куп’янського  району.

    Під час семінару  присутні  були  ознайомлені:

 

  -Із Порядком  отримання  ваучеру. Роботодавцям надано інформацію про категорії громадян,які  мають право отримувати ваучер.Звернуто увагу на умови отримання документу.

    Наведено приклади успішної співпраці з роботодавцями по цьому напрямку.

  - наголошено про нові методи співпраці з роботодавцями-

відеорезюме,відеоревю,співбесіда  онлайн.

  -зі ст.50 Закону України «Про зайнятість населення», у якій йдеться  про права  та обов’язки  роботодавців  та їх  об’єднань  щодо забезпечення  зайнятості  населення,захисту від безробіття  та його  наслідків.

 -із Законом України від 21.03.1991 р « Про основи соціальної захищеності  інвалідів в Україні».

  Важливими питаннями  співпраці являються:

-подання інформації  про  попит на робочу  силу (вакансії);

-комплекс заходів  під час  запланованого  масового  вивільнення працівників;

-навчання для потреб  роботодавця.

  Роботодавець має право  укладати  з працівниками  договори  на навчання  з метою  підвищення  їх  конкурентоспроможності  на ринку  праці.

  Доведена інформація  про підтвердження результатів неформального  навчання.

   Звернуто увагу  роботодавців на повернення  коштів,спрямованих на фінансування  заходів для гарантії  зайнятості внутрішньо переміщених осіб.

   Учасники  семінару  мали можливість отримати буклети про  послуги ,які надає  служба зайнятості  роботодавцям, а також інформацію про стан ринку праці, основні тенденції на локальному ринку праці. Проаналізовані резюме клієнтів Куп’янського  МРЦЗ, у тому числі, по   особах з обмеженими фізичними  можливостями.

    

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8582 | Переглядів: 151Дата публікації: 15:25 17.08.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru