Пошук
Інформування громадськості про зміни в законодавстві щодо додаткових гарантій зайнятості учасникам АТО
Інформування громадськості про зміни в законодавстві щодо додаткових гарантій зайнятості учасникам АТО

Поділитися новиною:

Інформування громадськості про зміни в законодавстві щодо додаткових гарантій зайнятості учасникам АТО

З початку антитерористичної операції до центру зайнятості Куп”янщини звернулись 54 демобілізовані особи, з яких 20 чоловік були працевлаштовані, що складає 37%. Професійне навчання пройшли 11 осіб. Здебільш учасники АТО освоїли робітничі професії. Це дозволило їм без перешкод інтегруватись на сучасному ринку праці. Крім того, частина безробітних реалізувались в бізнесі. Так, 8 осіб отримали всю належну суму допомоги по безробіттю одноразово для відкриття власної справи. Переважними видами діяльності колишні військовослужбовці обрали: послуги СТО, виробництво тротуарної плитки, розведення свиней, надання індивідуальних послуг. Є і непоодинокі випадки, коли демобілізовані вирішили знову стати до лав військовослужбовців, підписавши контракт - 3 особи. 

Найближчим часом учасники АТО отримають додаткові гарантії зайнятості. Роботодавці, які працевлаштовуватимуть на нові робочі місця безробітних з числа учасників АТО терміном не менше чим на 2 роки, матимуть право щомісячно протягом року отримувати компенсацію фактичних витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Для підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців - це унікальна можливість зекономити власні кошти фонду оплати праці і підтримати тих співгромадян, які не шкодуючи власного життя стали на захист країни.

Закон України від 07.07.2016 за №1436 - VIII «Про внесення зміни в статтю 14 Закону України «Про зайнятість населення» щодо додаткових гарантій в сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення набере чинності 30 серпня 2016 року.

На сьогоднішній день 29 колишніх військовослужбовців учасників АТО продовжують перебувати на обліку в центрі зайнятості. Є сподівання, що завдяки цим змінам шанси отримати роботу значно підвищаться, а отже, ще більша кількість учасників бойових буде працевлаштована та адаптована до мирного життя.

 Шановні роботодавці! Для уточнення інформації звертайтесь до Куп’янського міськрайцентру зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Куп’янськ, пров. Куп’янський, 4, тел.5-58-19, 5-69-24».

 

 

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8579 | Переглядів: 104Дата публікації: 16:16 16.08.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru