Пошук
Семінар
Семінар

Поділитися новиною:

Семінар

15 липня 2016 року за сприянням директора Харківського обласного центру зайнятості Міненка В.Л. у приміщенні Куп’янського МРЦЗ відбувся семінар для роботодавців, у якому взяли участь фахівці Головного управління Держпраці у Харківській області. Питання, які висвітлені в ході семінару: 1. Зміни в трудовому законодавстві. 2. Питання гігієни праці. 3. Питання охорони праці. Мета заходу – стимулювання підприємницьких ініціатив, підтримки малого бізнесу, розвитку відносин соціального партнерства та забезпечення роботодавців необхідною інформацією щодо соціального захисту громадян і гарантій на працю. На семінарі були присутні 28 представників роботодавців міста та району. Присутні мали змогу задати питання та отримати на них кваліфіковані відповіді фахівців Головного управління Держпраці у Харківській області. Роботодавці Куп’янщини висловили подяку за організацію семінару та можливість спілкування з відповідними спеціалістами.

 

 

 

     15 липня  2016 року за сприянням директора Харківського обласного центру зайнятості Міненка В.Л. у приміщенні Куп’янського МРЦЗ відбувся семінар для роботодавців,      у якому взяли участь фахівці Головного управління Держпраці у Харківській області. Питання, які висвітлені в ході семінару:

  1.  Зміни в трудовому законодавстві.

  2.  Питання гігієни праці.

  3.  Питання охорони праці.

     Мета заходу – стимулювання підприємницьких ініціатив, підтримки малого бізнесу, розвитку відносин соціального партнерства та забезпечення роботодавців необхідною інформацією щодо соціального захисту громадян і гарантій на працю.

       На семінарі були присутні 28 представників роботодавців міста та району.

       Присутні мали змогу задати питання та  отримати  на них кваліфіковані   відповіді  фахівців Головного управління Держпраці у Харківській області.

        Роботодавці Куп’янщини висловили подяку за  організацію семінару та  можливість спілкування  з відповідними спеціалістами.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8505 | Переглядів: 112Дата публікації: 15:02 18.07.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru