Пошук
Підприємництво
Підприємництво

Поділитися новиною:

Підприємництво

Підприємництво – це особливий стиль життя, який  суттєво відрізняється від               звичної нами роботи по найму. І саме перед тим як прийняти рішення про створення власної справи, необхідно з’ясувати ключові моменти в житті. Насамперед відповісти саме  собі на деякі питання , а саме:

 

 Готові чи ви до фінансових ризиків?

 Готові чи ви змінити стиль життя, можливо на тривалі роки?

 Можете ви розраховувати на підтримки рідних?

 Чи до вподоби вам усі аспекти ведення бізнесу?

 Готові чи ви приймати рішення не тільки за себе, а й за найманих працівників?

 Чи маєте ви досвід в веденні бізнесу, реалізації власної мети?

 Чи вмієте ви переконувати людей?

 Чи витривала  психологічно ви людина?

 Маєте ви партнера в бізнесі?

 

          Організація роботи Державної служби зайнятості щодо працевлаштування осіб шляхом залучення їх до підприємницької діяльності передбачає систему заходів зі створення умов для самозайнятості населення та підтримки підприємницьких ініціатив. З цією метою Куп’янським МРЦЗ протягом 2016 року  було   проведено    3  інформаційних семінарів «Як розпочати власну справу», 5  профконсультаційних семінарів «Від бізнес ідеї до власної справи». 17 осіб за допомогою програмних продуктів АРМ «Профконсультант»  та методики дослідження  підприємницького потенціалу були мотивовані до самозайнятості.

            За перше півріччя 2016 року 15 осіб  виявили бажання отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації   власної справи. 

            В Куп’янському МРЦЗ з 2010 року організовано інформаційний стенд, на якому розміщені фотографії колишніх безробітних, які отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

 Відвідувачі  інформаційного  сектору  мають можливість ознайомитися з інформацією про успішних підприємців міста та району.

            У квітні місяці 2014 року  на облік до центру зайнятості звернувся Білозерський В. й одразу зацікавився пропозицією фахівців щодо організації власної справи.. Освіта, досвід роботи та бажання розвитку мрії дало змогу безпомилково обрати вид діяльності Володимиру Івановичу. Розроблений бізнес – план  на тему: «Розробка і реалізація систем електронного документообігу»  та реєстрація в сфері інформаційних технологій  - це результат роботи і безробітного, і центру взагалі .

            В.Білозерський безкоштовно розробив сайт Куп’янського міськрайцентру зайнятості , який дав змогу інформувати населення міста  та районну про роботу служби зайнятості , послуги та зміни в законодавстві.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8432 | Переглядів: 119Дата публікації: 16:38 23.06.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru