Пошук
Анонс проекту
Анонс проекту

Поділитися новиною:

Анонс проекту

 

"ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог"

У 7 червня відбудеться презентація проекту "ВПО та приймаючі громади:  розбудова толерантності через діалог”.  Знайомство з тренерами та експертами програми. Під час презентації ви зможете проконсультуватися з командою проекту, задати питання та отримати відповіді щодо організації, можливостей та реєстрації.

З 21 червня у Харкові, на базі Центру тендерної культури стартує перший етап програми можливостей для жінок «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог».

Проект реалізується завдяки Українському жіночому фонду та за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта. Мета проекту посилити приймаючу громаду шляхом взаємодії та якісного діалогу між місцевою владою, громадою та переміщеними сім’ями задля забезпечення «м’якої» інтеграції ВПО в громади.

Завдання проекту:

  •  допомогти жінкам ВПО покращити здатність забезпечувати прийнятні умови проживання у нових умовах для себе та своєї родини, відчути себе впевненішими та стійкішими до стресу, підтримати їхню інтеграцію в приймаючі громади;
  •  допомогти приймаючим громадам покращити здатність ефективніше відповідати на проблеми, пов’язані з переміщенням ВПО, демонструвати вищий рівень толерантності та підтримки до ВПО, створювати умови для успішної інтеграції ВПО й покращувати спілкування.
  •  сприяти ефективній взаємодії між місцевою владою та ВПО.
  •  допомогти громадам напрацювати рішення у відповідь на різні проблеми, які виникають з ВПО та підтримати місцеву владу у взаємодії з ВПО.

Для першого етапу проекту розроблено спеціальний базовий курс в який включено чотири 4-годинних тренінги зі стресостійкості, управління конфліктами та ефективної комунікації.

На другому етапі 40 найбільш вмотивованих жінок будуть запрошені до підвищеного курсу програми, який передбачає отримання знань та інструментів взаємодії та впливу на місцеві громади (проектний менеджмент, спільне планування, ефективні комунікації, мобілізація громади), економічного розвитку (підприємництво, бізнес планування, маркетинг та фінансові аспекти ведення бізнесу, ефективні комунікації тайм - менеджмент).

Найбільш активні учасниці, які пройдуть базовий та підвищений курс, зможуть взяти участь в обмінних поїздок та отримають можливості реалізації своїх ініціатив у рамках проекту у вигляді мікрогранту.

Тренінги проводять тренерки Центру тендерної культури - експертки зі стресменеджменту, ефективних комунікацій, бізнес планування, які мають великий практичний досвід реалізації соціальних ініціатив.

Під час тренінгів працює дитячий простір, в якому діти учасниць будуть зайняті в цікавих майстср-класах.

Участь у тренінгах безкоштовна.

Щоб взяти участь у програмі, необхідно заповнити заявку на сайті або соціальній сторінці Центру тендерної культури http://genderculturecentre.org/

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8417 | Переглядів: 101Дата публікації: 10:56 16.06.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru