Пошук
Семінар « Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом,у тому числі,осіб з особливими потребами »
Семінар « Дієві форми  співпраці  центру  зайнятості та роботодавців  з метою  укомплектування  підприємства  персоналом,у тому  числі,осіб  з особливими потребами »

Поділитися новиною:

Семінар « Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом,у тому числі,осіб з особливими потребами »

07 червня 2016 року у приміщенні Куп’янського міськрайцентру зайнятості відбувся семінар для роботодавців «Дієві форми  співпраці  центру  зайнятості та роботодавців  з метою  укомплектування  підприємства  персоналом,у тому  числі,осіб  з особливими потребами».В заході взяли участь 12 представників підприємств,організацій та установ міста Куп’янська  та Куп’янського  району.

    Під час семінару  присутні  були  ознайомлені:

  -зі ст.50 Закону України «Про зайнятість населення», у якій йдеться  про права  та обов’язки  роботодавців  та їх  об’єднань  щодо забезпечення  зайнятості  населення,захисту від безробіття  та його  наслідків.

 -із Законом України від 21.03.1991 р « Про основи соціальної захищеності  інвалідів в Україні».

  Важливими питаннями  співпраці являються:

-подання інформації  про  попит на робочу  силу (вакансії);

-комплекс заходів  під час  запланованого  масового  вивільнення працівників;

-навчання для потреб  роботодавця.

   Звернуто увагу  роботодавців на повернення  коштів,спрямованих на фінансування  заходів для гарантії  зайнятості внутрішньо переміщених осіб.

   Учасники  семінару  мали можливість отримати буклети про  послуги ,які надає  служба зайнятості  роботодавцям, а також інформацію про стан ринку праці, основні тенденції на локальному ринку праці. Проаналізовані дані  з професійно-кваліфікаційного складу безробітних Куп’янського  МРЦЗ, у тому числі, по   особах з обмеженими фізичними  можливостями.

    

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8364 | Переглядів: 218Дата публікації: 17:01 07.06.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru