Пошук
Здоровий спосіб життя – невід’ємна складова професійного успіху
Здоровий спосіб життя – невід’ємна складова професійного успіху

Поділитися новиною:

Здоровий спосіб життя – невід’ємна складова професійного успіху

Особи, які ведуть здоровий спосіб життя є більш конкурентоспроможними на ринку праці і мають очевидні переваги при працевлаштуванні. Очевидно, чому так – тому що здоровий працівник виконує роботу краще, може проявляти ініціативу, і за необхідності, виконувати і якусь додаткову роботу для покращення результату.

У людини, яка веде здоровий спосіб життя, як правило, чудовий настрій, вони повні енергії, готові працювати і працюють у своє задоволення, приносячи користь собі і суспільству.

Приємне відчуття – коли ти впевнений у тому, що чиниш правильно. Приємно усвідомлювати, що виконання фізичних вправ, вживання корисних продуктів, відмова від шкідливих звичок та ін. покращують нас самих і світ навколо нас. Одразу підвищується самооцінка, з’являється впевненість у собі, хочеться прагнути більшого. Ведучи здоровий спосіб життя, ми залишаємось задоволені собою. Задоволений і впевнений у собі працівник – бажаний працівник.

Служба зайнятості всіляко допомагає та інформує населення  про негативні наслідки паління, вживання наркотиків, зловживання спиртними напоями, проводиться робота по запобіганню проявам дискримінації ВІЛ інфікованих людей. 

    Роз’яснювальна робота проводиться  під час проведення виїзних акцій, семінарів,  профорієнтаційних уроків з учнями шкіл міста та району, учнями професійно-технічних навчальних  закладів, студентами вищих навчальних закладів.

     Так 31.05.2016 р. в приміщенні  Куп’янського міськрайцентру зайнятості в рамках гендерного тижня відбувся семінар для жінок та молоді  " Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху ", де прийняло 26 безробітних. На семінар була запрошена  директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білякова Інна Тимофіївна, вона  виступила з  доповіддю «Зупинимо СНІД. Це стосується кожного».

 

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8330 | Переглядів: 107Дата публікації: 15:59 31.05.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru