Пошук
Інформація про Ярмарок вакансій

Поділитися новиною:

Інформація про Ярмарок вакансій

25 травня 2016 року в приміщенні районного будинку культури в м. Куп’янську відбувся Ярмарок вакансій для шукаючих роботу внутрішньо переміщених осіб та безробітних осіб міста і району, організаторами якого стали ГО ВІ «Станція Харків» - «Станція Регіон» та Куп’янський міськрайцентр зайнятості.  До участі в заході були запрошені роботодавці міста Харкова та місцеві роботодавці Куп’янська і району. Всього взяли участь у ярмарку 15 роботодавців.

Завдяки широкій інформаційній компанії про запланований захід близько 90 осіб скористалися можливістю поспілкуватися з роботодавцями та запропонованими ними вакансіями. Із загальної кількості шукаючих роботу осіб, 55 – це внутрішньо переміщені особи. Результатом проведеного заходу є: 9 осіб відвідають роботодавців з метою проходження співбесіди, 2 чол. вирішують питання проходження навчання з метою працевлаштування за запропонованими вакансіями, 8 чол. заповнили анкети.   

У роботі заходу взяли участь директор Харківського обласного центру зайнятості Міненко В.Л. та голова волонтерської організації.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8318 | Переглядів: 98Дата публікації: 11:48 26.05.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru