Пошук
Семінар «Законодавчі аспекти взаємодії служби зайнятості та роботодавців».
Семінар «Законодавчі аспекти взаємодії служби зайнятості та роботодавців».

Поділитися новиною:

Семінар «Законодавчі аспекти взаємодії служби зайнятості та роботодавців».

 

     5  травня 2016 року у приміщенні Куп’янського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців «Законодавчі аспекти взаємодії служби зайнятості та роботодавців»

    На семінарі були присутні 10 представників ПОУ міста та району. Фахівець служби зайнятості ознайомив всіх присутніх з основними послугами, які надає служба зайнятості роботодавцям, проінформував про зміни, що відбулися у законодавстві. Всі роботодавці мали можливість отримати інформацію про те, яким чином здійснити підбір персоналу, в тому числі з використанням сучасних профдіагностичних методик, як за допомогою служби зайнятості організувати профнавчання, підвищення кваліфікації необхідних спеціалістів, у тому числі безпосередньо на робочих місцях. Крім того присутні були ознайомлені зі змінами до  Постанови КМУ від 20.03.2013 р. №175 про «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» та Постанови від 15.04.2013 р. №347 «Деякі питання реалізації статті 26 частини другої статті 27 Закону України «Про зайнятість населення»».

     Представників роботодавців проінформовано про професійно-кваліфікаційний склад безробітних Куп’янського  МРЦЗ, в тому числі безробітних осіб з особливими потребами.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8258 | Переглядів: 96Дата публікації: 12:10 06.05.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru