Пошук
Виїзна акція центру зайнятості в село Петрівка
Виїзна акція центру зайнятості в село Петрівка

Поділитися новиною:

Виїзна акція центру зайнятості в село Петрівка

 

     20.04.2016 року  на території   Петрівської сільської ради фахівцями Куп’янського МРЦЗ проведена виїзна акція з використанням  Мобільного  центру професійної орієнтації.  

      Спеціаліст Куп’янського МРЦЗ ознайомила шукачів роботи з послугами, які надає служба зайнятості, зі станом ринку праці, вакансіями по Куп’янському району, по м. Куп’янську, м. Харкову та по Україні, учасники акції переглянули інформаційні матеріали в  інформаційно-просвітницькому  куточку, де розміщені буклети, брошури  та папки з інформацією про послуги служби зайнятості, центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, учбові заклади м. Куп’янська та м. Харкова, ознайомилися з інформацією для осіб з інвалідністю,  для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, інформацією про отримання освіти за допомогою «ваучерів», інформацію для демобілізованих  з військової служби, зацікавлені переглянули вакансії на контрактну службу.

      На заході був присутнім спеціаліст з комплектування та призову на контрактну службу Куп’янського об’єднаного військового комісаріату, відповідав  на питання мешканців села, розповів про контрактну службу.

        У заході взяли участь 60 осіб - мешканці села, учні  Петрівської загальноосвітньої школи 1- 3 ступенів (2 педагогічних працівників та 25 учнів ).

         Працівники,  які підпадають під ризик вивільнення, цікавилися трудовим  законодавством,  станом  регіонального ринку праці, профнавчанням;  учні -  вибором майбутньої професії та учбовими закладами м. Куп’янська та м. Харкова.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8203 | Переглядів: 217Дата публікації: 16:39 21.04.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання



Статистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru