Пошук
Впевнені рухи до легального працевлаштування
Впевнені рухи до легального працевлаштування

Поділитися новиною:

Впевнені рухи до легального працевлаштування

20 квітня 2016 року на базі Куп’янського міськрайцентру зайнятості спільно з Куп'янським міськрайонним відділом кримінально – виконавчої інспекції УДПтС України в Харківській області, з метою працевлаштування осіб, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції, був  проведений семінар «Легальна зайнятість».

Відповідно до ст.43 Конституції України кожна людина має право на працю, тобто, можливість заробляти собі на життя роботою, яку вона вільно обирає, або на яку вільно погоджується.
На сьогодні не поодинокі випадки, коли фізичні особи (роботодавці) не укладають, а наймані працівники не наполягають на укладенні трудових договорів. На жаль, чимало громадян живуть днем нинішнім, надаючи перевагу тимчасовим сумнівним «вигодам». Тому останнім часом все частіше доводиться стикатися з таким негативним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин, тобто «нелегальної» зайнятості. Причому треба зазначити, що від цього страждає насамперед особа, яка погоджується на таку працю.
Чому важливо працювати не по усній домовленості, а бути працевлаштованим офіційно – уклавши трудовий договір з роботодавцем?
               Присутні ознайомилися із джерелами пошуку роботи, корисними порадами по складанню резюме, технікою спілкування з роботодавцем по телефону, знайомляться з основними правилами підготовки до співбесіди з роботодавцем.

Після лекції, всі бажаючі мали змогу стати на облік до центру зайнятості та отримати інформацію про послуги для осіб працездатного віку, які зареєстровані як безробітні і готові та здатні приступити до праці.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8200 | Переглядів: 115Дата публікації: 11:34 21.04.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru