Пошук
Виїзна акція центру зайнятості в село Смородьківка
Виїзна акція центру зайнятості в село Смородьківка

Поділитися новиною:

Виїзна акція центру зайнятості в село Смородьківка

 

     З метою якісного професійного інформування про послуги у сфері  зайнятості населення в м. Куп’янську  та  в  Куп’янському районі постійно діє  інноваційний мобільний засіб інформування – Мобільний центр професійної орієнтації.  Використовуючи відеотехніку та інформаційний куточок , працівники Куп'янського міськрайцентру зайнятості  знайомлять мешканців  міста та району з послугами,  які надає служба зайнятості,  станом  ринку праці,  вакансіями  по Куп’янському району,  м. Куп’янську,  м. Харкову та по Україні, з центрами  професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості,  учбовими  закладами  м. Куп’янська та м. Харкова,  інформацією для осіб з інвалідністю,  для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, інформацією про отримання освіти за допомогою «ваучерів»,  інформацією для демобілізованих  з військової служби, інформують про вакансії на контрактну службу.

         Саме такий захід – виїзна акція Куп’янського міськрайцентру зайнятості  з використанням «Мобільного центру професійної орієнтації» відбувся  в  с. Смородьківка 13.04.2016 р. , до  працівників центру зайнятості звернулося  понад  77 осіб з різних питань.

         Працівники,  які підпадають під ризик вивільнення, цікавилися трудовим  законодавством,  станом  регіонального ринку праці, профнавчанням;  учні -  вибором майбутньої професії та учбовими закладами м. Куп’янська та м. Харкова;  переселенці з території,  де проводиться антитерористична операція, ознайомилися з інформацією про установи та організації,  які можуть допомогти у скрутну хвилину, отримали  консультації  щодо можливого тимчасового та постійного працевлаштування в  м. Куп’янську та м. Харкові.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8180 | Переглядів: 85Дата публікації: 14:11 13.04.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru