Пошук
Виїзна акція центру зайнятості в Сеньково
Виїзна акція центру зайнятості в Сеньково

Поділитися новиною:

Виїзна акція центру зайнятості в Сеньково

 

     06.04.2016 року  на території   Сеньківської сільської ради фахівцями Куп’янського МРЦЗ проведена виїзна акція з використанням  Мобільного  центру професійної орієнтації.  

Спеціалісти Куп’янського МРЦЗ ознайомили шукачів роботи з послугами, які надає служба зайнятості, зі станом ринку праці, вакансіями по Куп’янському району, по м. Куп’янську, м. Харкову та по Україні, учасники акції переглянули інформаційні матеріали в  інформаційно-просвітницькому  куточку, де розміщені буклети, брошури  та папки з інформацією про послуги служби зайнятості, центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, учбові заклади м. Куп’янська та м. Харкова, ознайомилися з інформацією для осіб з інвалідністю,  для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, інформацією про отримання освіти за допомогою «ваучерів», інформацію для демобілізованих  з військової служби, зацікавлені переглянули вакансії на контрактну службу.

        У заході взяли участь 117 осіб - мешканці села та відпочиваючі на водосховищі, серед них були учні Сеньківської загальноосвітньої школи 1- 3 ступенів (5 педагогічних працівників та 21 учень  8-11 класів).

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8161 | Переглядів: 98Дата публікації: 16:48 07.04.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru