Пошук
Обираючи професію, необхідно визначитись щодо своїх особистих можливостей
Обираючи професію, необхідно визначитись

 щодо своїх особистих можливостей

Поділитися новиною:

Обираючи професію, необхідно визначитись щодо своїх особистих можливостей

 

       Однією з головних складових успішного та впевненого  життя є професійна самореалізації людини, можливість отримувати задоволення від роботи. Правильно обравши сферу застосування праці, людина стає фахівцем у певній галузі, віртуозом своєї справи. Натомість, помилка, допущена під час вибору професії, впливає не лише на існування однієї людини, а несе в собі соціальні наслідки, залишаючи без видатних спеціалістів, науковців, дослідників, вчених.

       Протягом всього життя під впливом вподобань, інтересів, актуальності тих чи інших видів діяльності людина обирає для себе найбільш придатні сфери праці. Професійне самовизначення – це не одноразовий вибір професії, а безперервний процес формування професійних інтересів, відчуття професійної перспективи.

      Розуміючи багатогранність факторів, що впливають на професійне становлення індивідуума,  спеціалісти Куп’янського міськрайцентру зайнятості надають всебічну допомогу учнівській  молоді  в професійному самовизначенні. Так,  при зустрічі зі старшокласниками Просянської та Гусинської ЗОШ 1-3ступенів 16-17 березня 2016року ми намагалися їм роз’яснити, що замало визначитися лише з професією, важливо розібратися в собі, знати:  чи збігаються твої  професійні наміри з твоїми здібностями, чи маєш ти уявлення про свої сильні та слабкі сторони, чи в змозі ти успішно займатися обраною діяльністю, бути конкурентоздатним на сучасному ринку праці. Дати відповідь на ці запитання можна пройшовши різні психологічні тестування, в тому числі і при допомозі ПАК. На цій зустрічі ми пропонували школярам пройти профорієнтаційне тестування за методикою «Magellano Університет», визнаною в Європі  професійно адаптованою і сертифікованою в Україні методикою, яка допомагає визначити індивідуальний психологічний профіль людини, в якому розкриваються здібності, спрямованість, інтереси і мотивація в отриманні вищої освіти. Важливо, що у резюме профілю дається перелік напрямів вищої освіти і вимоги до кожного з них, як за здібностями, так і за особистісними характеристиками.

          

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8109 | Переглядів: 118Дата публікації: 14:25 17.03.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru