Пошук
15 березня 2016 року у приміщенні Куп’янського міськрайцентру зайнятості відбувся семінар «Жінка на ринку праці».
15 березня 2016 року у приміщенні Куп’янського міськрайцентру зайнятості відбувся семінар «Жінка на ринку праці».

Поділитися новиною:

15 березня 2016 року у приміщенні Куп’янського міськрайцентру зайнятості відбувся семінар «Жінка на ринку праці».

 Тема семінару «Здорова жінка – здорова нація». Під час проведення семінару жінки різного віку ознайомилися з корисною  інформацією, отримали поради на такі питання:

1. Декілька фактів про паління і тютюн 

2. Паління та здоров'я майбутніх дітей:

- Здатність народжувати дітей - як на це може вплинути паління?

- Вагітність планується чи вже настала - що мають зробити батьки, які палять

- Як жінки ставляться до вживання тютюну й інших психоактивних речовин під час вагітності

- Що може статися з дитиною, чиї батьки палять під час вагітності

- Що можна зробити, щоб зменшити завдану майбутнім поколінням шкоду від паління. Що можуть зробити батьки для захисту своїх майбутніх онуків від тютюнового диму

3. Збереження психологічного здоров’я жінки

4. Як виїхати за кордон, щоб не потрапити в бордель?

5. І в столітті XXI рабство існує

 

Збереження психологічного здоров’я жінки.

Спосіб життя має визначальний вплив на наше здоров'я. 75–90% людей, які звертаються до лікарів, страждають від захворювань, пов'язаних зі стресом. Тим часом ключ до того, як звести його руйнівну дію до мінімуму, лежить у ваших руках. Ви не керуєте обставинами. які викликають стрес, але ви можете регулювати своє ставлення до них. Треба лише знати деякі дуже прості прийоми.

На роботі

 • Відмовтеся від другого горнятка кави. Кофеїн, що міститься у двох філіжанках кави, змушує ваше серце битися на 16 ударів на хвилину частіше і викликає додаткове почуття неспокою.
 • Залиште подумки роботу. Уявіть, що ви опинилися на вершині гори, звідки відкривається мальовничий краєвид. Фахівці запевняють: якщо вам вдасться на декілька секунд зосередитися на цьому образі, ви відчуєте полегшення.
 • Залагоджуйте деякі справи на ходу. Якщо є можливість, намагайтеся відбути напружену розмову чи обговорити теми, які можуть спричинити стрес, походжаючи зі своїм співрозмовником коридором чи вулицею. Розмова буде здаватися менше офіційною, а ситуація не зобов'язуватиме вас дивитися співрозмовникові в очі (такі погляди інколи викликають додаткове напруження).
 • Змініть положення. Пересівши в інше крісло або вставши зі свого місця, ви в прямому розумінні слова зможете подивитися на справу з іншого боку. Ви зміните стереотип мислення і побачите речі в новому світлі.
 • Якщо вам треба залагодити якусь справу, відразу викладайте її суть. Починайте телефонну розмову з обговорення серйозних питань і залишіть світську бесіду на кінець розмови. Так ви заощадите час і зможете закінчити розмову на дружній ноті.
 • Шукайте усамітнення. Намагайтеся щодня на кілька хвилин сховатися від людей. Зайдіть до порожньої конференц-зали чи бібліотеки і посидьте там на самоті, не дозволяючи думкам затримуватися на якійсь певній темі.

Вдома

 • Зніміть годинника; ви відчуєте, що вільний час належить вам. Відкладіть серйозну розмову з чоловіком на пізніший час.
 • Очистіть поверхні. Коли на столі, на телевізорі і на поличках накопичуються завали випадкових речей, у вас виникає відчуття власної безпорадності. Заберіть непотрібні речі: разом з ними зникне напруження і стурбованість.
 • Грайте... Комп'ютерні ігри. пасьянс, кросворди – все це чудово знімає стрес. Адже дуже важко намагатися  вгадати слово в кросворді й одночасно перейматися проблемами.
 • Не їжте в збудженому стані, бо будете ковтати їжу не пережовуючи. Це відіб'ється на вашому травленні і, врешті-решт, додасть вам негативних емоцій. • Відсуньте набік сільничку. Дослідження свідчать, що від солі мозок стає чутливішим до гормонів стресу.
 • Якщо ви дуже схвильована, розслабте щелепи: так ви даєте всьому тілу сигнал заспокоїтися. Глибоко вдихніть і вільно опустіть нижню щелепу. Ефект буде ще сильнішим, якщо ви уявите себе усміхненою або усміхнетеся насправді.
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8093 | Переглядів: 94Дата публікації: 16:32 15.03.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru