Пошук
Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми
Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми

Поділитися новиною:

Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми

      Куп’янський міськрайцентр зайнятості для інформування населення щодо запобігання торгівлі людьми  проводить роз’яснювальну роботу під час індивідуальних та групових заходів в центрі зайнятості, виїзних акцій в місті та в селах Куп’янського району, під час зустрічей з учнівською молоддю.

      В профінформаційному секторі, каб.№17 шукачі роботи можуть ознайомитися  з  блоком інформації «Запобігання торгівлі людьми», на стендах розміщені  плакати, телефони центрів консультування мігрантів, громадських організацій,  які  допомагають  людям що попали в скрутну ситуацію за кордоном.

    У 2016 р. були проведені  профінформаційні семінари "Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці", де прийняло участь 22 чоловіка . Під час проведення семінарів безробітні переглянули фільм «У пошуках долі», розглянули шахрайські схеми, отримали корисні поради:

Загальні правила безпечних поїздок за кордон

  • Обережно з паспортом! Ніколи нікому не віддавайте свій паспорт, окрім як працівникам посольств, консульських установ та прикордонних пунктів пропуску. Це Ваш ідентифікаційний документ і він повинен завжди бути у Вас. Якщо Ви загубили свій паспорт за кордоном або ж його відібрали у вас силою, звертайтесь до посольства або консульства України у відповідній країні.
  • Зробіть ксерокопії всіх важливих документів! Ще до виїзду зробіть ксерокопії Вашого паспорта, візи, страхового полісу та будь-яких інших документів, пов’язаних із поїздкою. Тримайте їх у безпечному місці окремо від оригіналів. Крім того, залишіть копії своїм рідним та/або друзям в Україні.
  • Не виїздіть із країни доки не отримаєте чіткої контактної інформації про місце, де Ви будете працювати та про безпечне й надійне місце проживання. Повідомте рідним та/або друзям про детальне місце свого перебування за кордоном, а також залишіть їм детальну інформацію про Вашого роботодавця.
  • Будьте готові до надзвичайних ситуацій! Занотуйте контактну інформацію посольства/консульства України в країні, до якої збираєтесь й негайно зв’яжіться зі співробітниками відповідної установи в скрутній ситуації.
  • Обов’язково ознайомтесь з небезпекою торгівлі людьми. В Україні діють деякі злочинні групи, які продають людей у рабство за кордон під прикриттям обіцянок законного працевлаштування. Пам’ятайте, ніхто не захищений від таких небезпечних ситуацій. Зателефонуйте до Центрів консультування мігрантів і дізнайтеся більше, як мінімізувати ризик стати жертвою торгівлі людьми. 

До кого Ви можете звернутись по допомогу в скрутній ситуації?

Якщо Ви попадете в скрутну ситуацію за кордоном, Ви завжди можете звернутися за допомогою до різноманітних організацій:

  • Посольство/консульські установи України за кордоном
  • Державні та неурядові організації, куди мігранти можуть звертатись по допомогу
  • Органи місцевого правосуддя
  • Організації української діаспори в тій чи іншій країні
  • Інші громадські організації (наприклад, релігійні)       

Пам'ятайте: навіть, якщо Ви перебуваєте в країні нелегально, Ви все одно можете звернутись до відповідних організацій по допомогу.

 

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ЦЕНТРИ КОНСУЛЬТУВАННЯ МІГРАНТІВ

Київ: (044) 537-07-10

Харків: (057) 752-81-25

Одеса: (048) 728-27-02

Львів: (032) 297-68-13

Тернопіль: (0352) 52-57-05

8-800-505-50-10 безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8080 | Переглядів: 290Дата публікації: 14:59 11.03.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru