Пошук
Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми
Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми

Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми

      Куп’янський міськрайцентр зайнятості для інформування населення щодо запобігання торгівлі людьми  проводить роз’яснювальну роботу під час індивідуальних та групових заходів в центрі зайнятості, виїзних акцій в місті та в селах Куп’янського району, під час зустрічей з учнівською молоддю.

      В профінформаційному секторі, каб.№17 шукачі роботи можуть ознайомитися  з  блоком інформації «Запобігання торгівлі людьми», на стендах розміщені  плакати, телефони центрів консультування мігрантів, громадських організацій,  які  допомагають  людям що попали в скрутну ситуацію за кордоном.

    У 2016 р. були проведені  профінформаційні семінари "Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці", де прийняло участь 22 чоловіка . Під час проведення семінарів безробітні переглянули фільм «У пошуках долі», розглянули шахрайські схеми, отримали корисні поради:

Загальні правила безпечних поїздок за кордон

  • Обережно з паспортом! Ніколи нікому не віддавайте свій паспорт, окрім як працівникам посольств, консульських установ та прикордонних пунктів пропуску. Це Ваш ідентифікаційний документ і він повинен завжди бути у Вас. Якщо Ви загубили свій паспорт за кордоном або ж його відібрали у вас силою, звертайтесь до посольства або консульства України у відповідній країні.
  • Зробіть ксерокопії всіх важливих документів! Ще до виїзду зробіть ксерокопії Вашого паспорта, візи, страхового полісу та будь-яких інших документів, пов’язаних із поїздкою. Тримайте їх у безпечному місці окремо від оригіналів. Крім того, залишіть копії своїм рідним та/або друзям в Україні.
  • Не виїздіть із країни доки не отримаєте чіткої контактної інформації про місце, де Ви будете працювати та про безпечне й надійне місце проживання. Повідомте рідним та/або друзям про детальне місце свого перебування за кордоном, а також залишіть їм детальну інформацію про Вашого роботодавця.
  • Будьте готові до надзвичайних ситуацій! Занотуйте контактну інформацію посольства/консульства України в країні, до якої збираєтесь й негайно зв’яжіться зі співробітниками відповідної установи в скрутній ситуації.
  • Обов’язково ознайомтесь з небезпекою торгівлі людьми. В Україні діють деякі злочинні групи, які продають людей у рабство за кордон під прикриттям обіцянок законного працевлаштування. Пам’ятайте, ніхто не захищений від таких небезпечних ситуацій. Зателефонуйте до Центрів консультування мігрантів і дізнайтеся більше, як мінімізувати ризик стати жертвою торгівлі людьми. 

До кого Ви можете звернутись по допомогу в скрутній ситуації?

Якщо Ви попадете в скрутну ситуацію за кордоном, Ви завжди можете звернутися за допомогою до різноманітних організацій:

  • Посольство/консульські установи України за кордоном
  • Державні та неурядові організації, куди мігранти можуть звертатись по допомогу
  • Органи місцевого правосуддя
  • Організації української діаспори в тій чи іншій країні
  • Інші громадські організації (наприклад, релігійні)       

Пам'ятайте: навіть, якщо Ви перебуваєте в країні нелегально, Ви все одно можете звернутись до відповідних організацій по допомогу.

 

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ЦЕНТРИ КОНСУЛЬТУВАННЯ МІГРАНТІВ

Київ: (044) 537-07-10

Харків: (057) 752-81-25

Одеса: (048) 728-27-02

Львів: (032) 297-68-13

Тернопіль: (0352) 52-57-05

8-800-505-50-10 безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8080 | Переглядів: 150Дата публікації: 14:59 11.03.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru