Пошук
Можливості профорієнтаційного терміналу щодо вибору професії старшокласниками
Можливості профорієнтаційного терміналу

щодо вибору професії старшокласниками

Поділитися новиною:

Можливості профорієнтаційного терміналу щодо вибору професії старшокласниками


       Одним із найважливіших кроків у житті людини  є вибір професії.  Адже займатися тим, що   тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності. Вдалий вибір професії – одна з головних складових і умов людського щастя, усвідомлення своєї потрібності в соціумі.
       Процес професійного самовизначення є досить складним, на нього здійснюють вплив різні фактори.  Одним із таких факторів є інформованість про професію, яку підліток отримує в ході послідовного проведення етапів профорієнтаційної роботи не лише педагогами, а й спеціалістами центру зайнятості.
      Отримати більш достовірну актуальну  інформацію про професію, її особливості, специфіку та перспективність допомагають профорієнтаційні апаратні комплекси - ПАКи.
          Спеціалісти Куп’янського міськрайцентру зайнятості  намагаються кожний  профорієнтаційний захід проводити з використанням цікавого пізнавального матеріалу  ПАКу. Інформація профорієнтаційних терміналів  допомагає школярам не лише  розширити уявлення про ринок праці та вибір професії, зорієнтуватися у виборі навчального закладу, удосконалити нормативно-правові знання, а , пройшовши тестування,  отримати додаткову інформацію про власні можливості, здібності, особливості характеру тощо.

     Саме такі зустрічі з учнями  випускних класів Кислівської та  Ягіднянської ЗОШ 1-3 ступенів з використанням профорієнтаційних терміналів відбулися на початку березня 2016року.

     Великі можливості передбачені терміналом не лише для школярів, але  й для вчителів

та батьків. Педагоги можуть отримати корисну інформацію щодо організації профорієнтаційної роботи з учнями, наукові новинки в галузі психології та профорієнтації. Для батьків термінал має інформацію-пораду про вдалий вибір професії їхніми дітьми, підготовки випускників до ЗНО, іспитів, тестувань тощо.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8076 | Переглядів: 132Дата публікації: 08:39 11.03.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru