Пошук
Участь в громадських роботах - матеріальна підтримка для вашої сім’ї
Участь в громадських роботах - матеріальна підтримка для вашої сім’ї

Поділитися новиною:

Участь в громадських роботах - матеріальна підтримка для вашої сім’ї

В умовах обмеженого попиту на робочу силу громадські роботи для людей, які шукають роботу, є реальною можливістю отримати тимчасову оплачувану роботу і матеріальну підтримку.

Саме участь в оплачуваних громадських роботах дає можливість відновити трудові навички, а також продемонструвати роботодавцю свої професійні якості. Часто, після участі в оплачуваних громадських роботах за направленням центру зайнятості, роботодавці пропонують постійну зайнятість.

До переліку видів оплачуваних громадських робіт входять: благоустрій та озеленення територій населених пунктів, установ охорони здоров’я, кладовищ; впорядкування місць меморіального поховання, які мають офіційний статус; роботи на будівництві або ремонті об’єктів соціальної сфери; роботи в архівах з документацією; догляд за особами похилого віку та інвалідами, а також догляд за хворими в закладах охорони здоров’я, домах для людей похилого віку та у одиноких осіб похилого віку на дому; підсобні роботи в сільській місцевості на ремонті приватних житлових будинків одиноких осіб з числа ветеранів та інвалідів, що проводяться за рішенням органів місцевого самоврядування тощо.

Оплата праці осіб, зайнятих на громадських роботах, здійснюється за фактично виконану роботу за розцінками, тарифними ставками та посадовими окладами відповідно до законодавства і не може бути меншою за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом. Період участі в оплачуваних громадських роботах включається до страхового стажу.

Куп’янський міськрайцентр зайнятості постійно інформує населення про тимчасову оплачувану роботу на індивідуальних прийомах та на групових заходах.

23 лютого 2016 р. відбувся семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру, де шукачі роботи дізналися про громадські роботи які будуть після 15 березня та роботи тимчасового характеру в «Куп’янському Держлісгоспі».

З січня 2016 року 8 безробітних приймають участь у громадських роботах з благоустрію міста та сел в Лісностінківській, Петропавлівській сільських радах та в Управлінні праці та соціального захисту населення.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/8027 | Переглядів: 132Дата публікації: 16:33 23.02.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru