Пошук
Семінар «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі інвалідам)»
Семінар «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі інвалідам)»

Поділитися новиною:

Семінар «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі інвалідам)»

  «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі інвалідам)» - такою була тема семінару для роботодавців, що відбувся 16 лютого 2016 року в приміщені Куп’янського міськрайцентру зайнятості.

    

       На семінарі були присутні 12 представників роботодавців міста та району. Присутні учасники заходу мали змогу ознайомитись з перевагами легального працевлаштування робітників на підприємстві – це можливість компенсації витрат роботодавця у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, підготовки кваліфікованих спеціалістів безпосередньо на робочому місці роботодавця, задоволення потреб у робочій силі при виконанні певних видів робіт тимчасового характеру.

      Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання працевлаштування окремих категорій осіб (у тому числі інвалідів), їх права та обов’язки. Наймана особа, яка прийнята на умовах трудового договору користується пакетом соціальних гарантій, відповідно є захищеним та впевненим у своєму майбутньому. Працівник, який працює нелегально, стає повністю безправними перед роботодавцем, у разі виникнення проблем, оскільки по відношенню до нього не діють передбачені трудовим законодавством державні гарантії. 

     Легалізація робочих місць та отримання заробітної плати має велику важливість, адже від цього залежить як рівень соціального захисту людини, так і гідний розвиток міста в цілому.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7984 | Переглядів: 122Дата публікації: 13:16 17.02.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru