Пошук
Зустріч спеціалістів Куп’янського міськрайцентру зайнятості з спеціалістами установи, які попереджені про звільнення з роботи за п.1.ч.1 ст.40 КЗпПУ у зв’язку з скороченням штату
 Зустріч  спеціалістів Куп’янського міськрайцентру зайнятості з спеціалістами  установи, які попереджені про звільнення з роботи  за п.1.ч.1 ст.40  КЗпПУ у зв’язку з скороченням штату

Поділитися новиною:

Зустріч спеціалістів Куп’янського міськрайцентру зайнятості з спеціалістами установи, які попереджені про звільнення з роботи за п.1.ч.1 ст.40 КЗпПУ у зв’язку з скороченням штату

04 лютого 2016 року в приміщенні Салтівської ОДПІ ГУДФС у Харківській області за адресою  м. Куп’янськ  вул. Харківська,88  відбулася зустріч  спеціалістів Куп’янського міськрайцентру зайнятості, а саме  начальника  відділу активної підтримки безробітних Водолазької Л.О., заступника начальника відділу взаємодії з роботодавцями Лейби О.І., провідного юрисконсульта Гуськовою Л.В. з спеціалістами  установи, які попереджені про звільнення з роботи  за п.1.ч.1 ст.40  КЗпПУ у зв’язку з скороченням штату. Основними тезами  зустрічі  були питання адаптації особи  в суспільстві у зв’язку  з  втратою роботи .

Начальник  відділу активної підтримки безробітних Водолазька Л.О. докладно розповіла присутнім про спектр  послуг, які надає служба зайнятості, можливість отримати нову професію, відкрити підприємницьку діяльність за сприянням служби зайнятості. Відповідно до положень Закону України «Про зайнятість населення», Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», Порядку  реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, що шукають роботу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 198 від 20.03.2013 року ( зі змінами) присутні були ознайомлені з  переліком документів необхідних для реєстрації в службі зайнятості в цілому та для окремих категорій громадян в т.ч. соціально незахищених осіб, умовами надання статусу безробітного та призначення виплати допомоги по безробіттю, періодом  виплати допомоги по безробіттю за умови звільнення за п.1.ч.1 ст.40 КЗпПУ. В ході зустрічі також  були обговорені  інші питання,  які відносяться до компетенції служби зайнятості,  в частині надання послуг.

Заступник  начальника відділу взаємодії з роботодавцями Лейба О.І. довела до відома учасників зустрічі  інформацію про наявні актуальні вакансії станом на день зустрічі, зосередила увагу присутніх на вакансіях відповідного для  них профілю, а також ознайомила з статистичними даними  щодо працевлаштування осіб бюджетної сфери.

Провідний юрисконсульт Гуськова Л.В. звернула увагу вивільняємих осіб на виконання роботодавцем  вимог чинного законодавства з питання звільнення працівників з роботи за скороченням штату, обмеження вивільнення окремих категорій працівників, необхідністю проведення виключно всіх  дій визначених КЗпПУ та іншими нормативними актами в частині  попередження про наступне вивільнення, своєчасної виплати вихідної допомоги при звільненні за скороченням штату, видачі трудової книжки.

В ході зустрічі  між учасниками виник дієвий діалог в ході якого  спеціалістами  Куп’янського міськрайцентру зайнятості були надані  вичерпні  відповіді на всі питання, які виникали у присутніх.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7936 | Переглядів: 108Дата публікації: 14:49 05.02.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru