Пошук
До відома лист Міністерства соціальної політики України від 13.01.2016 № 325/0/14-16 щодо економного споживання енергетичних ресурсів отримувачами субсидій.
До відома лист Міністерства соціальної політики України від 13.01.2016 № 325/0/14-16 щодо економного споживання енергетичних ресурсів отримувачами субсидій.

Поділитися новиною:

До відома лист Міністерства соціальної політики України від 13.01.2016 № 325/0/14-16 щодо економного споживання енергетичних ресурсів отримувачами субсидій.

МІНІСТЕРСТВО

 СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

 (Мінсоцполітики)

вул. Еспланадна, 8/10, м. Київ, 01601, тел.: (044) 226-24-45, факс: (044) 289-00-98 E-mail: info@mlsp.gov.ua.

 

                    Код ЄДРПОУ 37567866, реєстраційний рахунок 35213015078737 в ДКСУ м. Києва, МФО 820172

 

13.01.16______ Х№325/0/14-16/5

На№________________ від __________________

Щодо проведення роз’яснювальної роботи серед 

населення

 
 

                             Структурні підрозділи з питань

                                                                                                          соціального захисту населення

                                                                                                          обласних та Київської міської

                                                                                                          державних адміністрацій

Завдяки розробленим нормативно-правовим актам та здійсненим заходам щодо реформування Програми житлових субсидій вже майже 5,4 млн. сімей користуються житловими субсидіями.

При цьому аналіз звернень, що надходять до Мінсоцполітики свідчить про поширення серед отримувачів субсидій хибної інформації щодо обов’язковості «випалювання» всього обсягу природного газу та використання у повному обсязі інших комунальних послуг (холодної води, електроенергії тощо), на які надається субсидія.

Зазначена ситуація виникла, в першу чергу, через відсутність відповідної інформації у ЗМІ та недостатнє висвітлення питань економного споживання енергетичних ресурсів отримувачами субсидії, що в свою чергу нівелюються всі зусилля Уряду щодо скорочення споживання енергетичних ресурсів.

Крім цього, до Мінсоцполітики надійшло звернення Держенергоефективності, яке занепокоєне тим, що отримувачі субсидій марно витрачають енергетичні ресурси замість того, щоб їх економити. Держенергоефективності вже надало роз’яснення на своєму офіційному веб-сайті та на сторінках в соціальних мережах щодо нової системи житлових субсидій в частині енергозбереження.

З метою донесення до населення достовірної інформації з цього питання просимо забезпечити проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи з цього питання, зокрема: розміщення відповідної інформації на офіційних веб- сайтах; інформаційних дошках органів соціального захисту населення, безпосередньо при спілкуванні з громадянами тощо.

Заступник Міністра                        ------------------------------ ——                                                       В.Мущинін

 

 

 

Додаток

Інформація з сайту Держенергоефективності

(http://saee.gov.ua/uk/news/987)

Влітку люди переживали в очікуванні опалювального сезону - як будемо платити за тепло при таких цінах? Зараз вже понад 5 млн. сімей отримали субсидії. Держава забезпечила надійну та ефективну підтримку сім'ям, які не в змозі оплачувати високу вартість послуг. Але із впровадженням змін у програмі субсидій почали ширитись різноманітні чутки, однією з яких є наступна:

«Якщо не використаєш весь обсяг газу (чи іншої послуги), доведеться повертати субсидію у ,кінці опалювального сезону».

Розмір субсидії розраховується виходячи з об'ємів соціальної норми споживання, що, визначена постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» незалежно від Фактично спожитих обсягів природного газу чи інших комунальних послуг.

Фактичне споживання комунальних послуг домогосподарством відрізняється від* нормативного, воно може бути більшим або меншим від соціальних норм споживання. Не потрібно «випалювати» весь обсяг природного газу, чи даремно використовувати інші комунальні послуги (холодну юду, електрбенергію), на які надається субсидія.

Сума субсидії,: яку органи соціального захисту населення переказують на рахунки виконавців/виробників комунальних послуг для оплати їх вартості і яка не: використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, може бути зарахована як оплата у майбутніх розрахункових періодах.

Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на РОЗМІР субсидії: на наступний опалювальний період, оскільки вона розраховується виключно на основі соціальних норм споживання.

Ще раз наголошуємо, що споживати комунальні послуги економно - вигідно. Якщо не використаєте весь обсяг газу (чи іншої послуги), нічого повертати не потрібно, ви все рівно будете користуватись субсидією.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7878 | Переглядів: 261Дата публікації: 11:04 22.01.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru