Пошук
Реалізація гендерної політики
  Реалізація гендерної політики

Поділитися новиною:

Реалізація гендерної політики

                                    

         Рівноправна участь жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства та держави є важливою умовою й гарантією утвердження демократії в Україні та запорукою її європейської інтеграції. Формування та регулювання державної політики з утвердження ґендерної рівності здійснюється у відповідності з міжнародними зобов’язаннями і законодавством України.

         В умовах розвитку сучасних технологій, для забезпечення конкурентоспроможності пошукачів роботи в Куп’янському міськрайцентрі зайнятості  для  зайнятого та незайнятого населення постійно проводяться гендерні тижні за участю молоді та жінок .

         Протягом  2015 року на базі Куп’янського міськрайцентру зайнятості  було проведено 4 гендерних тиждня, де прийняло участь 662 особи,  з них було працевлаштовано 407 чоловік,  направлено на навчання 29 осіб,  відкрили власну справу 5 безробітних,  прийняло участь у оплачуваних громадських роботах 107 осіб.

          При проведенні гендерних тижнів безробітні приймали участь у анкетуванні, брали участь у Всеукраїнській декаді зайнятості, акції «16 днів проти насильства».

         У  грудні 2015 р.  під час проведення  акції «16 днів проти насильства» шукачі роботи взяли участь  у групових та масових заходах:

 

 
 • Семінар "Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми,

експлуатації дитячої праці"

 
 • Тренінг "Особливості зайнятості молоді"
 
 • Профінформаційний семінар "Легальна зайнятість"
 
 • День відкритих  дверей центру зайнятості
 
 • Ярмарок вакансій
 
 • Семінар "Здоровий спосіб життя - запорука професійних успіхів"
 
 • Семінар "Особливості зайнятості молоді"
 
 • Семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме"
 
 • Семінар "Жінка на ринку праці"
   

 

      Під час проведення гендерних тижнів, акцій, масових заходів постійно готуються тематичні експозиції «Для Вас, жінки!», «Гендерна рівність».

     Присутні переглядають папки з інформацією з гендерних питань, інформацію для жінок, молоді,  переглядають фільми щодо запобігання торгівлі людьми,  домашнього насильства, здорового способу життя, отримують інформаційні матеріали про громадські організації, які можуть допомогти людям що потрапили в біду.

     Куп’янський міськрайцентр зайнятості запрошує на семінари соціальних партнерів, багато вдячних слів почули на свою адресу :

 

 • заступник начальника УПСЗН Шкарлет  В.Г., який розповів присутнім про соціальні виплати, порядок призначення соціальних виплат та субсидій;
 • на семінарі "Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці" були запрошені соціальні партнери – директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білякова І.Т. та провідний спеціаліст Іншина Н.В., провели відеолекторій  для безробітних проти насильства щодо жінок;
 • юрисконсульт Куп’янського міськрайцентру зайнятості Гуськова Л.В. розлянула  питання працевлаштування за трудовим договором та негативні наслідки нелегального працевлаштування;
 • начальник Куп’янського міськрайонного управління юстиції Векслер С.В. виступила з доповіддю “Законодавство про працю жінок”.

   До заходів були залучені соціальні партнери – спеціалісти УПСЗН,  Служби у справах дітей РДА , Управління Пенсійного Фонду України в Куп’янському районі.      

         Участь у таких заходах допомагає громадянам  зорієнтуватися для професійного  самовизначення, активного працевлаштування, конкурентоспроможності на сучасному ринку праці та повернення до трудової діяльності.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7837 | Переглядів: 106Дата публікації: 10:35 12.01.2016
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru