Пошук
Презентація курсів навчання
Презентація курсів навчання

Поділитися новиною:

Презентація курсів навчання

 

Одне з головних завдань служби зайнятості – допомогти безробітним, які не мають освіти або  давно не працювали за спеціальністю, знайти своє місце на сучасному ринку праці. Реалізувати його можливо за допомогою курсів навчання, на які направляють громадян, котрі виявили бажання вчитися і підвищити кваліфікацію на основі уже здобутого освітнього  кваліфікаційного рівня.    

Курси цільового призначення - один з різновидів підвищення кваліфікації безробітних. Вони проводяться у навчальному закладі або на підприємстві (практична частина)з метою вивчення сучасних технологічних процесів, нового обладнання, устаткування, виробів, матеріалів, послуг, засобів механізації й автоматизації, що використовуються на виробництві, правил і вимог їх безпечної експлуатації, технічної документації, ефективних методів організації праці, питань економіки та фінансів, законодавчих та інших нормативно-правових актів тощо,а також з метою прискореного оволодіння навичками виконання окремих видів робіт на сучасному обладнанні.

     Професійне навчання безробітних організовується на замовлення роботодавця або для самозайнятості, провадження підприємницької діяльності з урахуванням побажань безробітних і здійснюється у професійно-технічних навчальних закладах, учбових комбінатах,  в навчальних закладах Державної служби зайнятості України.

Програми розробляються за замовленням підприємств та служби зайнятості учбовим закладом, відповідно до мети та завдання підвищення кваліфікації працівників, може припускати теоретичне та практичне навчання. Навчальна програма містить визначений перелік тем з визначеною кількістю годин, відведеного на їх навчання, зміст навчального матеріалу. Програма курсів цільового призначення затверджується керівником навчального закладу . 

Заняття проводяться в групах від 7 до 30 чоловік. Комплектування  учбової  групи здійснюється відповідно до  тематичної  направленості курсів.   Після завершення  курсів  цільового призначення безробітні отримують посвідчення. Строк підвищення кваліфікації установлюється з урахуванням мети і складності навчання  від 20 до 500 годин.

   Куп’янським  міськрайцентром зайнятості  протягом 11 місяців поточного року було направлено на курси цільового призначення за різними напрямками 180 осіб з числа безробітних,   84 особи підвищили кваліфікацію та пройшли щорічну перевірку знань за професією «оператор котельні» .

Найбільшою популярністю користуються напрями:  «Стратегічне планування і розвиток приватного підприємництва», «Актуальні  питання з охорони праці та професійна адаптація на робочому місці», «Вимоги безпеки праці при вирощуванні лісових культур », «Основи охорони  праці  в  теплоенергетиці », «Основи безпеки  праці на підприємстві» , «Основи гігієни та виробничої санітарії на підприємстві», «Основи ефективного менеджменту»  тощо

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7732 | Переглядів: 346Дата публікації: 14:42 15.12.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru