Пошук
Семінар «Забезпечення рівних можливостей для працівників (у тому числі інвалідів) при прийнятті на роботу – позитивний імідж організації та сучасного керівника».
 Семінар  «Забезпечення рівних можливостей для працівників (у тому числі інвалідів) при прийнятті на роботу – позитивний імідж організації та сучасного керівника».

Поділитися новиною:

Семінар «Забезпечення рівних можливостей для працівників (у тому числі інвалідів) при прийнятті на роботу – позитивний імідж організації та сучасного керівника».

 

     10 грудня 2015 року у приміщенні Куп’янського міськрайцентру зайнятості відбувся семінар для роботодавців «Забезпечення рівних можливостей для працівників (у тому числі інвалідів) при прийнятті на роботу – позитивний імідж організації та сучасного керівника».

       На семінарі були присутні 10 представників роботодавців. Під час заходу була  акцентована увага присутніх на забезпеченні рівних можливостей для працівників при прийнятті на роботу. Під час проведення семінару роботодавці проінформовані про професійно-кваліфікаційний склад безробітних осіб, що знаходяться на обліку у Купянському МРЦЗ, відповідно до напрямку діяльності.   

        Учасники семінару ознайомитись з Законами України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», «Про зайнятість населення» в частині захисту прав від проявів дискримінації. Крім цього, присутнім були роз’яснені особливості подання оголошення про вакансії при виконанні спеціальної роботи, що може виконуватися виключно особами певної статі.

 

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7708 | Переглядів: 257Дата публікації: 16:48 10.12.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru