Пошук
Міні-ярмарок Вакансій Куп’янский МРЦЗ
Міні-ярмарок Вакансій Куп’янский МРЦЗ

Поділитися новиною:

Міні-ярмарок Вакансій Куп’янский МРЦЗ

 

 

01 грудня 2015 року у Купянському міськрайцентрі зайнятості проведено Міні-ярмарок вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями та учасників АТО. У Ярмарку вакансій взяли участь представники 3 підприємств,  міста Куп’янська, які запропонували 5 вільних робочих місць за професіями : кочегар-випалювач, опалювач, та слюсар з ремонту автомобілі .

Учасниками заходу з числа роботодавців стали: ВП "Куп'янське будівельно-монтажно експлуатаційне управління",  Територіальний центр соціального обслуговування Куп'янської міської ради, ПП ВКФ "Престиж-Авто".  Ярмарок вакансій відвідали 25 осіб, з них 5 осіб,  що були демобілізовані із зони проведення АТО, 11 осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Спеціалісти центру зайнятості презентували присутнім весь спектр  своїх послуг та ознайомили  бажаючих з актуальними вакансіями не тільки по місту Куп’янськ та Купянському району, а і з вакансіями міста Харків та Харківської області, що значно розширило можливість для пошуку роботи.  

Запрошені  пройшли співбесіду з роботодавцями, та отримали наплавлення на роботу.  Результатом проведеного заходу стало працевлаштування чотирьох осіб з числа осіб інвалідів та однієї особи – демобілізованого з АТО.  

 

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7702 | Переглядів: 150Дата публікації: 16:07 09.12.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru