Пошук
Продовження акції «16 днів проти насильства»
Продовження акції «16 днів проти насильства»

Поділитися новиною:

Продовження акції «16 днів проти насильства»

 

Куп’янський міськрайцентр зайнятості разом із соціальними партнерами з 25 листопада по 10 грудня проводить заходи присвячені  щорічній акції  «16 днів проти насильства» .

    На початку грудня 2015 р. були  проведені заходи:

  • День відкритих  дверей центру зайнятості – 01.12.2015 р.

   Відвідало центр зайнятості 102 особи, серед них були безробітні, що знаходяться на обліку в центрі зайнятості, учні загальноосвітньої школи, інваліди, вимушені переселенці, люди які бажають змінити місце роботи.

Відвідувачі ознайомилися з послугами, які надає служба зайнятості, зі станом ринку праці, вакансіями по Куп’янському району, по м. Куп’янську, м. Харкову та по Україні, центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, учбовими закладами  м. Куп’янська та м. Харкова, інформацією для осіб з інвалідністю,  вимушених переселенців,  інформацією про отримання освіти за допомогою «ваучерів», інформацію як започаткувати власну справу, інформацією на тему «Захистимо Вітчизну разом» щодо  мобілізації та добірку інформаційних матеріалів про соціальний захист та надання послуг  в центрі зайнятості демобілізованим з військової служби. Отримали консультації спеціалістів центру зайнятості та соціальних партнерів – спеціалістів УПСЗН, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Семінар "Здоровий спосіб життя - запорука професійних успіхів" – 01.12.2015 р. 1 грудня –  Міжнародний день боротьби зі СНІДом.

      Були запрошені соціальні партнери – директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білякова І.Т. та провідний спеціаліст Іншина Н.В.  виступили перед присутніми з лекцією «Зупинимо СНІД! Це стосується кожного», переглянули фільм на цю тему

 

  • Міні-ярмарок вакансій -01.12.2015 р. (3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями)

Взяли участь у заході  10 осіб з інвалідністю, серед них були  працевлаштовані 4 особи в БМЕУ кочегаром-випалювачем

 

  • Профінформаційний семінар "Легальна зайнятість" -02.12.2015 р.

   Взяли участь у семінарі 13 безробітних, які ознайомилися з інформацією про шахрайські схеми у працевлаштуванні за кордоном, переглянули фільм «У пошуках долі»

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7668 | Переглядів: 116Дата публікації: 16:49 02.12.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru