Пошук
Робота з демобілізованими учасниками АТО
Робота з демобілізованими учасниками АТО

Поділитися новиною:

Робота з демобілізованими учасниками АТО

 

 

З перших днів демобілізації осіб, які брали участь в антитерористичній операції, службою зайнятості Харківського регіону здійснюється потужна та скоординована робота щодо надання колишнім бійцям допомоги в адаптації до мирного життя, пошуку роботи та працевлаштуванні. Зокрема, до Куп’янського міськрайцентру зайнятості звернулись 14 демобілізованих осіб, з них 10 осіб були працевлаштовані (це 71,4% безробітних з числа демобілізованих учасників АТО). У тому числі 5 демобілізованих військовослужбовців були зорієнтовані на підприємницьку діяльність та отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи. Підприємництво започатковано за такими напрямками – виробництво виробів з бетону та цементу, ремонт автомобілів, установка газобалонного обладнання на автомобілі тощо.

Участь в громадських роботах взяли 3 демобілізованих особи. Професійне навчання шляхом перепідготовки та підвищення кваліфікації за рахунок коштів служби зайнятості проходили 6 колишніх учасників АТО, для яких навчання було організовано як безпосередньо на робочих місцях, так і у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Через управління праці та соціального захисту населення за кошти державного бюджету демобілізовані особи, без реєстрації в центрі зайнятості, мають можливість на професійне навчання з метою підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці. Крім того, звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО особи, з числа інвалідів, можуть отримати у центрах зайнятості ваучер на безкоштовну перепідготовку, підвищення кваліфікації за професіями і спеціальностями у пріоритетних видах економічної діяльності регіону. Реєстрація у центрі зайнятості для цього не потрібна! Вартість ваучера складає – 13780 грн.

На сьогоднішній день у центрах зайнятості Харківщини продовжують перебувати на обліку 56 демобілізованих осіб із числа учасників антитерористичної операції, адресна робота щодо сприяння їх працевлаштуванню триває.

З 1 по 10 грудня проходитиме Всеукраїнська декада зайнятості учасників АТО та осіб з інвалідністю. Заходами в рамках акції планується проведення ярмарку вакансій,  дня відкритих дверей на виробництві, зустрічі з колишнім безробітним-учасником АТО, який скориставшись послугами служби зайнятості, успішно веде власний бізнес.

                                                    

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7650 | Переглядів: 197Дата публікації: 14:25 30.11.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru