Пошук
Семінар «Правові аспекти працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у тому числ осіб з особливими потребами».
 Семінар  «Правові аспекти працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у тому числ осіб з особливими потребами».

Поділитися новиною:

Семінар «Правові аспекти працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у тому числ осіб з особливими потребами».

 

     12 листопада 2015 року у приміщенні Куп’янського міськрайцентру зайнятості відбувся семінар для роботодавців «Правові аспекти працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у тому числі осіб з особливими потребами».

     Сьогодні дуже гостро стоїть питання щодо сприяння у працевлаштуванні та соціальному захисті вимушених переселенців з Донецької й Луганської областей,  які переїхали на  територію Куп’янщини. З метою сприяння у вирішенні проблем їх працевлаштування фахівцями Куп’янського МРЦЗ  забезпечується проведення семінарів з роботодавцями регіону з цього питаня.           

       На семінарі  були присутні 10 представників роботодавців. Під час заходу була  акцентована увага присутніх на засобах стимулювання роботодавців для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у тому числі осіб з особливими потребами, і послугах, які надає служба зайнятості для максимальної підтримки вище зазначених верств населення. Проінформовано про всі зміни, які відбулися у законодавстві станом на 12.11.2015 р. Присутні отримали роздатковий матеріал у вигляді буклетів з інформацією про можливості та соціальні послуги для роботодавців що пропонує служба зайнятості.  

      Крім того,  роботодавці отримали змістовні, кваліфіковані відповіді на свої запитання. Представників роботодавців проінформовано про професійно-кваліфікаційний склад безробітних осіб з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку  Купянського МРЦЗ, відповідно до напрямку діяльності.  

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7590 | Переглядів: 201Дата публікації: 09:07 13.11.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru