Пошук
Відкриття власної справи.
        Відкриття власної справи.

Поділитися новиною:

Відкриття власної справи.

                                      

                       Аверіна Олена Олександрівна, колишня  безробітна Куп’янського МРЦЗ , започаткувала власну справу шляхом реєстрації за рахунок виплати допомоги по безробіттю одноразово та зареєструвалась  в  сфері виробництва верхнього одягу.

Аверіна Олена Олександрівна 1959 року народження,  має вищу освіту за спеціальністю  бухгалтер – економіст.

04.08.2014 року звернулась до Куп’янського МРЦЗ . Фахівці центру зайнятості запропонували Олені Олександрівні  започаткувати власний бізнес. З 27.08.2014 по 02.09.2014 року особа проходила навчання за напрямком «Менеджмент у невиробничій сфері», успішно склала та захистила  бізнес – план,   16.09.2014 року зареєструвалась як фізична особа-підприємець.

Уже як суб’єкт підприємництва Аверіна О.О. у жовтні 2014 року була запрошена на семінар з роботодавцями  на тему  «Шляхи впливу на створення нових робочих місць»,  де  спеціалістом відділу взаємодії з роботодавцями  надано перелік послуг, що надає служба зайнятості роботодавцям, зокрема, запропоновано створити нові робочі з компенсацією єдиного соціального внеску.

Цією послугою скористалася ФОП Аверіна О.О., яка створила 7 нових робочих місць та уклала з центром зайнятості договір на стажування безробітних осіб.

В подальшому ці працівники отримали роботу, а роботодавець Аверіна О.О. – компенсацію єдиного соціального внеску за працевлаштованих безробітних осіб за направленням служби зайнятості.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7589 | Переглядів: 121Дата публікації: 16:57 12.11.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru