Пошук
Здоровий спосіб життя – невід’ємна складова професійного успіху
Здоровий спосіб життя – невід’ємна складова професійного успіху

Поділитися новиною:

Здоровий спосіб життя – невід’ємна складова професійного успіху

 

Здоровий спосіб життя –  це все в людській діяльності, що стосується збереження і зміцнення здоров`я, все, що сприяє виконанню людиною своїх людських функцій через діяльність з оздоровлення умов життя - праці, відпочинку, побуту тощо.

          Робота служби зайнятості направлена на інформування населення в цьому напрямку, так як особи, які ведуть здоровий спосіб життя є більш конкурентоспроможними на ринку праці і мають очевидні переваги при працевлаштуванні. Очевидно, чому так – тому що здоровий працівник виконує роботу краще, може проявляти ініціативу, і за необхідності, виконувати і якусь додаткову роботу для покращення результату.

У людини, яка веде здоровий спосіб життя, як правило, чудовий настрій, вони повні енергії, готові працювати і працюють у своє задоволення, приносячи користь собі і суспільству.

Приємне відчуття – коли ти впевнений у тому, що чиниш правильно. Приємно усвідомлювати, що виконання фізичних вправ, вживання корисних продуктів, відмова від шкідливих звичок та ін. покращують нас самих і світ навколо нас. Одразу підвищується самооцінка, з’являється впевненість у собі, хочеться прагнути більшого. Ведучи здоровий спосіб життя, ми залишаємось задоволені собою. Задоволений і впевнений у собі працівник – бажаний працівник.

Служба зайнятості всіляко допомагає та інформує населення  про негативні наслідки паління, вживання наркотиків, зловживання спиртними напоями, проводиться робота по запобіганню проявам дискримінації ВІЛ інфікованих людей. 

    Роз’яснювальна робота проводиться  під час проведення виїзних акцій, семінарів,  профорієнтаційних уроків з учнями шкіл міста та району, учнями професійно-технічних навчальних  закладів, студентами вищих навчальних закладів.

     За період з 01.01.15 р. по 22.10.15 р. в Куп’янському міськрайцентр зайнятості  було проведено  8 профінформаційних семінарів " Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху ",  де прийняло участь 108 безробітних, 18 виїзних акцій центру зайнятості – 1801 мешканців міста та району, 26 акцій «Випускник» за участю 619 учнів загальноосвітніх шкіл міста та району.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7475 | Переглядів: 86Дата публікації: 16:36 22.10.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru