Пошук
Отримай професію – працевлаштуйся!
     Отримай професію – працевлаштуйся!

Поділитися новиною:

Отримай професію – працевлаштуйся!

             

Якщо  до центру зайнятості звертається людина яка бажаєте працювати, але не має освіти, знайти роботу за фахом не вдається, мріє стати виноградарем, косметиком чи квіткаркою, а жоден навчальний заклад області не готує таких спеціалістів? Розв’язати ці проблеми допоможе служба зайнятості, яка пропонує дорослому населенню змінити професію або оволодіти новою, підвищити кваліфікацію у сучасних навчальних комплексах – центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

За направленням служби зайнятості безробітні вчаться на базі професійно-технічних навчальних закладів області, у роботодавців, а ще – в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості в Дніпропетровській, Сумській, Луганській, Донецькій, Івано-Франківській, Львівській, Одеській, Рівненській та Харківській областях.

           У центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості можна освоїти спеціальності деревообробної, металообробної та будівельної галузей, сфери побутового обслуговування населення і торгівлі, сільського господарства, автомобільного транспорту та інших робітничих професій, які є затребуваними на ринку праці.

           На семінарі «Презентація навчального закладу» шукачі роботи  можуть ознайомитися з центрами професійно-технічної освіти України, дізнатися про перелік професій, які пропонують для навчання центри, умовами навчання та перспективою працевлаштування за пропонованими професіями. Так 16.10.2015 р. на семінарі «Презентація навчального закладу»  безробітні Куп’янського міськрайцентру зайнятості переглянули відеоматеріали, інформаційні матеріали про Харківський центр професійно-технічної освіти, ознайомилися з графіком навчання до кінця 2015 року, описом професій, перспективою працевлаштування в м. Куп’янську та м. Харкові за пропонованими професіями.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7453 | Переглядів: 101Дата публікації: 15:24 19.10.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru