Пошук
Декада зайнятості для внутрішньо переміщених осіб у Куп’янському МРЦЗ.
Декада зайнятості для внутрішньо переміщених осіб

 у Куп’янському МРЦЗ.

Поділитися новиною:

Декада зайнятості для внутрішньо переміщених осіб у Куп’янському МРЦЗ.

 

 

 

В рамках Декади зайнятості для внутрішньо переміщених осіб,  7 та 9 жовтня 2015 р.  спеціалістами Куп’янським міськрайцентром зайнятості проведено «Міні- ярмарки вакансій» на замовлення роботодавців .

У заході що відбувся 07 жовтня 2015 року взяли участь керівник Куп’янської ФІЛІЇ ХОУ ПАТ "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ". Вона ознайомила учасників міні-ярмарку з графіком роботи, умовами оплати праці, основними обов`язками, розповіла про місце роботи , а також дала відповіді на запитання учасників заходу, щодо умов праці в банку. У цьому заході брали участь 11 безробітних осіб із них 1 особа ВПО, які перебувають на обліку у центрі зайнятості та бажають працювати. Всі особи, що зацікавлені посадою «контролер-касир», що запропонував роботодавець,  пройшли співбесіду з керівником, як результат з семи особам було домовлено про додаткову зустріч в приміщенні банку.

Міні - ярмарок  вакансій,  що відбувся 09 жовтня 2015 року було проведено на замовлення ФОП Гришко Оксани Сергіївни. Захід  відвідали 11 безробітних осіб, в тому числі 8 з числа внутрішньо переміщених осіб які є шукачами роботи.  Роботодавцем було запропоновано вакансію «фармацевт». Запрошені  пройшли співбесіду з роботодавцем, одній особі з числа внутрішньо переміщених було запропоновано працевлаштування після проходження професійного навчання безпосередньо у роботодавця на робочому місці, а роботодавцю було запропоновано після її працевлаштування  компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування на умовах строкового трудового договору зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. 

Під час проведення міні - ярмарки всі учасники мали змогу отримати індивідуальні консультації спеціалістів центру зайнятості з питань трудового законодавства та змін в законодавстві про зайнятість.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7402 | Переглядів: 90Дата публікації: 13:57 12.10.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru