Пошук
Ярмарок Вакансій Куп’янский МРЦЗ
Ярмарок Вакансій Куп’янский МРЦЗ

Поділитися новиною:

Ярмарок Вакансій Куп’янский МРЦЗ

 

24 вересня 2015 року у Купянським міськрайцентром зайнятості проведено Ярмарок вакансій. У Ярмарку вакансій взяли участь представники 11 підприємств, установ та організацій міста Куп’янськ та району які запропонували понад 20 вільних робочих місць.

Учасниками заходу з числа роботодавців стали: Д П "Куп'янське лісове господарство", Відділ освіти Куп'янськогої міської ради, КЗОЗ "Куп'янська центральна міська лікарня" КМР, Житлово-комунальне підприємство № 1, ФОП Ткаченко Галина Михайлівна, ФОП Прохоренков Олексій Олексійович, ВП "Куп'янське будівельно-монтажне експлуатаційне управління", ПАТ "Куп'янський молочноконсервний комбінат", Вище професійне училище № 27, Куп'янський професійний ліцей, Куп'янський професійний аграрний ліцей. Ярмарок вакансій відвідали 220 особи, з них 4 особи  що були демобілізовані з зони АТО, 27 осіб з числа вимушено переселених з зони АТО.

Через гучномовець було проінформовано що за роботодавці були присутні на заході, їх історію та які робочі місця зараз вільні. Серед учасників були присутні також  навчальні заклади, які презентували не тільки свої актуальні вакансії , а ще і інформацію про навчальний заклад та можливість отримання професії в розрізі кожного навчального закладу.  

Під час зустрічі  всі бажаючі змогли поспілкуватись з роботодавцями.  Представники  роботодавця презентували свої підприємства, надавали особам, які шукають роботу, розширену інформацію про вакансії, давали заповнювати кадрові анкети, проводили співбесіди з претендентами з метою підбору майбутніх працівників.

Спеціалісти центру зайнятості презентували присутнім весь спектр  своїх послуг та ознайомили  бажаючих з актуальними вакансіями не тільки по місту Куп’янськ та Купянському району, а і з вакансіями міста Харків та Харківської області, що значно розширило можливість для пошуку роботи.  

В рамках заходу було проведено профдіагностичне тестування претендентів на роботу. Кожному бажаючому надавалась консультативна допомога із складання резюме. Присутні отримали вичерпну інформацію з питань професійного навчання, підвищення кваліфікації, участі в громадських та інших робіт тимчасового характеру, отримання ваучеру на навчання. Всі бажаючі мали можливість ознайомитись самостійно з інформаційними матеріалами, які були розміщені на стенді в інформаційному секторі.  

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7339 | Переглядів: 124Дата публікації: 15:18 25.09.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru