Пошук
Правова допомога для ВПО
Правова допомога для ВПО

Поділитися новиною:

Правова допомога для ВПО

              11.09.2015 року на базі Куп’янського міськрайонного центру зайнятості,  в рамках проведення інфомаційно-просвітницької роботи з особами з числа вимушених переселенців, була організована зустріч з кваліфікованими юристами Норвезької ради у справах біженців (Norwegian Refugee Council) щодо актуальних для цієї категорії громадян правових аспектів, а саме: -  

- оформлення електронних пропусків в зону АТО;

- оформлення субсидій;

- оформлення дублікатів трудових книжок;

- оформлення та відновлення документів  тощо.

Норвезька рада  у справах біженців незалежна, міжнародна, гуманітарна установа  яка здійснює  в Харківській області проект « Інформування, консультування та правова допомога» .

В заході прийняли участь 20 осіб, які вимушено перемістилися до м. Куп’янська та району із зони проведення антитерористичної операції, спеціалісти управління праці та соціального захисту населення, які найперші зустрічають та тісно співпрацюють з вищезазначеною категорією громадян, фахівці служби зайнятості та юрист благодійного фонду  «Станція Харків».

На  заході  вимушені переселенці мали змогу не тільки ознайомитися з нововведеннями щодо оформлення електронних пропусків, субсидій, дублікатів трудових книжок та інших документів, а й особисто поспілкуватися з висококваліфікованими юристами та отримати відповіді на питання, що були актуальними  для присутніх.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7242 | Переглядів: 139Дата публікації: 13:58 14.09.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru