Пошук
Робота центру зайнятості з демобілізованими учасниками АТО.
Робота центру зайнятості з демобілізованими учасниками АТО.

Поділитися новиною:

Робота центру зайнятості з демобілізованими учасниками АТО.

 

                  Куп’янский міськрайцентр зайнятості  проводить активну роботу в напрямку соціального забезпечення громадян, які демобілізовані з районів проведення АТО. Реєстрація таких громадян проводиться відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» та Порядку реєстрації, переєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою КМУ від 20.03.2013 №198, незалежно від місця реєстрації та перебування особи. Особа подає всі необхідні документи для реєстрації, а також військовий квиток, в якому зазначена дата взяття на облік у військовому комісаріаті відповідно до законодавства.

                  Для призначення допомоги по безробіттю також подаються  довідки з військового комісаріату, військової частини або іншого формування про строки проходження служби та розмір  виплати грошового забезпечення.

                 Підбір підходящої роботи для демобілізованих учасників антитерористичної операції, які звертаються до служби зайнятості здійснюється відповідно до ст.46 Закону України «Про зайнятість населення», але якщо проходження військової служби є останнім видом зайнятості особи перед реєстрацією в службі зайнятості, основним під час підбору підходящої роботи для таких осіб слід враховувати  дані  довідки про грошове забезпечення.

                  З 29.04.2015 по теперішній час до Куп’янського міськрайцентру зайнятості звернулось дев’ять осіб з числа демобілізованих учасників антитерористичної операції. З ними проводилась  роз»яснювальна робота з питань можливості участі в тимчасових роботах, організації власної справи. Усі громадяни отримали повний комплекс послуг - профінформування, підбір роботи, профконсультування. Три особи брали участь в громадських роботах, а дві особи пройшли професійне навчання та виявили бажання отримати допомогу по безробіттю одноразово для започаткування власної справи. За направленням служби зайнятості було працевлаштовано п»ять осіб.

              Зараз на обліку перебуває один чоловік, демобілізований з зони АТО, з яким проводитьсґя активна робота для його подальшого працевлаштування.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7229 | Переглядів: 592Дата публікації: 08:27 08.09.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru