Пошук
Результат співпраці

Поділитися новиною:

Результат співпраці

               За період з березня по серпень 2015року на обліку в Куп’янському   міськрайцентрі зайнятості перебувало 8 осіб, які демобілізовані із зони проведення антитерористичної операції, 6 із них працевлаштовано, в тому числі двом надана одноразова допомога для започаткування власної справи (рівень працевлаштування цієї категорії становить 75%, або вище на чверть від середньорайонного показника).

             Прикладом оперативної роботи працівників центру зайнятості, тісної співпраці з роботодавцями є працевлаштування Лихолобова  Сергія Вікторовича. 

           22 квітня 2015року Лихолобов  Сергій Вікторович звернувся до центру зайнятості  за сприянням в працевлаштуванні після демобілізації із зони проведення  антитерористичної операції. 16.06.2015р. він був працевлаштований апаратником виробництва технічної продукції на Куп’янську філію державного підприємства «Укрветсанзавод». З метою закріплення працевлаштування особи на робочому місці центр зайнятості здійснює супровід робітника упродовж 6 місяців після його працевлаштування. У ході моніторингу ефективності працевлаштування  станом на 17.07.2015р. встановлено, що Лихолобов Сергій Вікторович, задоволений роботою, умовами праці та заробітною платою, розмір якої  збільшився за даний період вдвічі. Підтвердженням успішного працевлаштування Лихолобова С.В. є ще такий факт,  що на дане підприємство працевлаштувався і його  рідний брат.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7197 | Переглядів: 151Дата публікації: 09:17 25.08.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru