Пошук
Стежками професіографічних екскурсій
Стежками професіографічних екскурсій

Поділитися новиною:

Стежками професіографічних екскурсій

Одним із найважливіших кроків у житті людини є вибір професії.   Адже це не лише вдале чи невдале рішення юності, а й подальша доля людини, активне творче, радісне життя або ж пасивне збайдужіле існування. Процес професійного самовизначення є досить складним, на нього здійснюють вплив різні фактори.
       І одним із таких факторів є інформованість про професію, яку підліток отримує в ході послідовного проведення етапів профорієнтаційної роботи.

             Отримати більш достовірну інформацію про професію, її особливості, специфіку, допомагають професіографічні  екскурсії.

         В цьому році, в період літніх канікул для неповнолітніх, які перебувають у позаміському таборі оздоровлення та відпочинку «Сосновий», спеціалістами Куп’янського міськрайцентру зайнятості  при сприянні Харківського обласного центру зайнятості 21 липня  була організована та проведена професіографічна екскурсія до одного з найбільших та найсучасніших сільськогосподарських підприємств  Куп’янщини – СТОВ «Мрія». В цій професіографічній екскурсії взяли участь 37 школярів пільгових категорій (2 із сімей вимушених переселенців).

      Заступник керівника господарства  Головко Галина Степанівна гостинно зустріла школярів, розповіла про  сьогодення господарства, поділилася з планами на майбутнє,  показала  коне- та свиноферму, корівники, тракторний парк господарства, пояснила, який шлях проходять  сільськогосподарські продукти (м’ясо, сало, молоко) перш ніж потрапити до нас на стіл. Велике захоплення  діти отримали від страусинової   ферми, нового комплексу «Боярський молочний комплекс», побудований за сучасною німецькою технологією годування, догляду та доїння корів - таких аналогів на Харківщині ще немає   Неповнолітні  не лише познайомилися з такими  професіями, як зоотехнік, ветеринар,  тваринник, оператор  машинного доїння (доярка), телятниця, конюх, механізатор, тракторист, охоронник, але й  поспілкуватися  з   працівниками, побачили сучасні сільськогосподарські машини,  автоматизований  процес доїння корів, покуштували справжнє молочко, як кажуть «з-під корівки», покаталися на конях.

        Позитивним враженням не було меж, уява про сучасне сільське господарство різко змінилася -  дехто, навіть, вирішив в майбутньому працювати  в сільському господарстві, стати таким же успішним, самодостатнім господарем своєї землі.

       Куп’янський міськрайцентр зайнятості хоче висловити велику подяку начальнику ПЗОВ «Сосновий» Рожнову Олександру Івановичу та керівництву СТОВ «Мрія» Головку Анатолію Миколайовичу  та Головко Галині Степанівні за небайдужість до підростаючого покоління,   гостинність,  доброзичливість і співпрацю.

 

 

 
 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7155 | Переглядів: 128Дата публікації: 16:02 22.07.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru