Пошук
День відкритих дверей на виробництві ПП СТВ+
День відкритих дверей на виробництві ПП СТВ+

Поділитися новиною:

День відкритих дверей на виробництві ПП СТВ+

15 липня 2015 р.  Куп’янським міськрайцентром зайнятості проведено «День відкритих дверей на виробництві».  Основна мета проведення даного заходу – зустріч безробітних та представників підприємства, мотивування роботодавця та безробітних до співпраці, та як наслідок – працевлаштування на вільні робочі місця. У заході брало участь підприємство, на якому створюються нові робочі місця та яке належить до ринкоутворюючих ПОУ Куп’янщини – ПП СТВ+.

Учасниками заходу стали: керівництво ПП СТВ +, представники Управління праці та соціального захисту населення Куп’янської міської ради  і 15 безробітних громадян шукачів роботи.

Безробітні особи ознайомилися з інформацією про наявні вільні робочі місця на підприємстві, кваліфікаційними характеристиками професій, паспортом підприємства,  вислухали керівника підприємства який докладно розповів про основні завдання та вимоги до претендентів на вільні робочі місця.      

Захід пройшов у формі відкритого діалогу та дав змогу вирішити низку завдань. Так, після заходу  3 особи були направлені на підприємство з метою підвищення кваліфікації безпосередньо на робочому місці, а роботодавцю було запропоновано після їх працевлаштування на новостворені робочі місця компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.  

  

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7153 | Переглядів: 241Дата публікації: 10:27 22.07.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru