Пошук
Виїзна акція центру зайнятості до мешканців с. Гусинка
Виїзна акція центру зайнятості до мешканців с. Гусинка

Поділитися новиною:

Виїзна акція центру зайнятості до мешканців с. Гусинка

08.07.2015 року фахівці Куп’янської служби зайнятості завітали до  села Гусинка. Метою виїзних заходів  є надання кваліфікованої інформації населенню про державні послуги у сфері  зайнятості . 

  Мешканці  мали  змогу  ознайомитися з послугами, які надає служба зайнятості, зі станом ринку праці Куп’янщини ,  м. Харкова та України, центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, учбовими закладами  м. Куп’янська та м. Харкова, інформацією для осіб з інвалідністю,  вимушених переселенців,  інформацією про отримання освіти за допомогою «ваучерів», інформацію як започаткувати власну справу, інформацією на тему «Захистимо Вітчизну разом» щодо  мобілізації та добірку інформаційних матеріалів про соціальний захист та надання послуг  в центрі зайнятості демобілізованим з військової служби та учасників АТО.

 Під час роботи мобільного центру професійної орієнтації  більше 70 осіб  звернулося  за консультаціями до спеціалістів служби зайнятості.  Найактуальнішим  було питання  працевлаштування, консультувалися батьки  про можливість  проходження навчання дітей,  ознайомилися з інформацією про соціальні гарантії учасникам АТО та вимушеним переселенцям, умови для осіб, які підпадають під мобілізацію,   

      Інформацію фахівців служби зайнятості сприймали із зацікавленістю та подякували інформаційно-роз’яснювальну роботу.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7081 | Переглядів: 98Дата публікації: 15:34 10.07.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru